2737
2734
عنوان

دوس پسرم بم گفت،...تروخدا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 526 بازدید | 31 پست

دمش گرم خیلی مَرده همون اول تکلیفتو مشخص کرد...

عزیزم اگر قصدت صرفا ب ازدواج با این شخصه عاقلانه تصمیم بگیر و ادامه نده چون مطمعنا وابسته و دلبسته میشی و ضربه میخوری...

برات دعا میکنم❤🙏

آدَمی شـٰاگـِرد و دَرد اُستـٰادِ اُوست...

نمیدونم چی گفته و چی منظور داشته

ولی اینجوری بهت بگم که عمرتو پای کسی که هنوز معلوم نیس بخوادت یا نه نزار به هیچ وجه

روز وصالی که ندارد فراق/دل ز همه بر کنم از بهر تو💗از خود عزیزم بابت تمام روزایی که به اندازه کافی دوستش نداشتم و سرکوبش کردم معذرت میخوام. بابت همه ی روزایی که بیشتر تلاش نکردم، باختو قبول کردم و امیدم رو ناامید کردم معذرت میخوام. بابت تمام روزهایی که اعتماد به نفس کافیو نداشتم و به دیگران اجازه توهین دادم معذرت میخوام.خود عزیزم، دوستت دارم، میبخشمت، میپذیرمت🌿🌱🍋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب تازه اشنا شدیم دو روزه

اول همو ببینید بعد

امضامو بخونید دیگههههه.... دبیر تاریخ نیستم ولی روزی خواهم شد . در آینده ی نزدیک . 🥰انقدر بچمو دوست دارم که به دنیاش نیارم ..... از ادمای مذهبی نما که راحت دل میشکونن متنفرم ....اگه امضامو خوندی واسه خوشبختیم دعا میکنی ؟...♡... لینک ناشناس :  https://harfeto.timefriend.net/16210034327604
2728
خب تازه اشنا شدیم دو روزه

سعی کن وابسته نشی

امضامو بخونید دیگههههه.... دبیر تاریخ نیستم ولی روزی خواهم شد . در آینده ی نزدیک . 🥰انقدر بچمو دوست دارم که به دنیاش نیارم ..... از ادمای مذهبی نما که راحت دل میشکونن متنفرم ....اگه امضامو خوندی واسه خوشبختیم دعا میکنی ؟...♡... لینک ناشناس :  https://harfeto.timefriend.net/16210034327604

اینو بیخیال بشو

احتمال سواستفاده هست و داره اول میگه بعدا عذاب وجدان نگیره خودش بگه گفتم خودش اومد‌...

یک روز آخرین کسی که تو را میشناخت خواهد مرد و خاطره تو فراموش خواهد شد...         پس به بهترین و لذت بخش ترین وجه ممکن زندگی کنیم همراه با عشق و بندگی خدا...               مهندس خردادی ۷۴ی😎

با حرفهاش بدجور موافقم. داره باهات صادقانه حرف میزنه. بنظر من هر رابطه ایی که نباید به ازدواج ختم بشه. گتهی همین رابطه ها هیلی میتونه به آدم کمک کنه تا جنس مخالفشو بهتر بشناسه و راحترر تصمیم گیری کنه

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2740

ولش کن 

این همه ادم خوب تو دنیا چسبیدی به کسی که از اول میگه قصد ازدواج نداره 

تازه اونهایی که می ان خواستگاری خیلی هاشون وسط راه جا می زنن

جه برسه به اینکه از اول میگه نمیخوام ازدواج کنم

خدایا به جهت نعمت های بسیاری که به من دادی از تو سپاسگزارم https://harfeto.timefriend.net/16294449164816

۳ماه فرصت بده اشنا بشین سلیقه و علایق همو بدونین شاید تو از طرف خوشت نیومد اگه دیدی بعد۳ماه باز داره از این حرفها میزنه خیلی شیک کات کن فقط سعی کن اصلا وابسته نشی و به بودنش عادت نکنی

خدایا خودت یه نگاهی بکن واسه خوب شدن حال دلهامون

بنظرم صادق نیست زرنگه. فردا که وابسته ش شدی عاشقش شدی بهت میگه من که از اول گفتم قصد ازدواج ندارم مگر به شرط عشق حالام عاشق نشدم بهتره کات کنیم. قضیه خیلی ساده س. دخترا زود وابسته میشن پسرا نه! اینجوری حق اعتراضم همین اول ازت گرفته. راحت!

بنظرم صادق نیست زرنگه. فردا که وابسته ش شدی عاشقش شدی بهت میگه من که از اول گفتم قصد ازدواج ندارم مگ ...

دقیقا زدی تو خال زیاد این مدل دیدیم 

J'aime tes cheveux enneigés pour toujours . silk for ever 💟my bob هرچی بیشتر آدمارو میشناسم سگمو بیشتر دوست دارم🐕 🤍 بیا اینجا بنویس برات نادعلی بخونم 🦋