2733
2734
عنوان

با این گشنگی چجوری درس میخونین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 770 بازدید | 79 پست
ینی من اگه روزه کامل بگیرم و هیچی هیچی نخوندم و برم سر کنکور قبول میشم؟ چه حرفا که نشنیدم من تو این ...

شاید یه چیزی بگم که باور نکنی آبجی من کنکور کارشناسی بدون خوندن قبول شد رشتش نرم افزار بود 

وقتی می مانی و می بخشی فکر می‌کنند رفتن را بلد نیستی باید به آدم ها از دست دادن را متذکر شد .آدم ها همیشه نمی مانند یک جا در را باز می کنند و برای همیشه می روند....
نخیر کجکی برداشت کردید توکل‌+ اطاعت از خدا+ تلاش باید ساعاتی که انرژیش بیشتره بخونه چه ...

خب باید تلاش باشه که نتیجه ببینه بنظر من افطار تا صبح نمیشه خوند پس تلاشی در کار نیس قرارم نیس یهو معجزه بشه

من کاملا برداشتم درسته عزیز

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب باید تلاش باشه که نتیجه ببینه بنظر من افطار تا صبح نمیشه خوند پس تلاشی در کار نیس قرارم نیس یهو م ...

خب اون نظر شخصی شماست.

حتما از افطار تا فردا ظهر میشه تلاش کرد.

بستگی به انگیزه شخص داره.

کسی که اینقدر انگیزه ایمانیش قویه

حتما میتونه انگیزه مطالعه اش رو هم تقویت کنه.

⭕ﻭ ﻫﺮ ﻛﻪ ﺍﺯ ذکر ﻣﻦ(نماز و قرآن) ﺭﻭﻯ ﺑﮕﺮﺩﺍﻧﺪ، ﺑﻰ ﺗﺮﺩﻳﺪ ﺯﻧﺪﮔﻰ ﺳﺨﺘﻰ❌  ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺩﺍﺷﺖ ﻭ ﺭﻭﺯ قیامت 🚫ﻧﺎﺑﻴﻨﺎ🚫 ﻣﺤﺸﻮﺭﺵ ﻣﻰ ﻛﻨﻴﻢ⭕➡️ ۱۲۴ طه💢 ما ابد در پیش داریم. بخاطر ۱۰۰ سالِ دنیا، ابد رو خراب نکنیم.اگه مشکل داری اعتمادرو بخون. تاپیکرزق و روزیو تاپیک تاپیک آرامش
شاید یه چیزی بگم که باور نکنی آبجی من کنکور کارشناسی بدون خوندن قبول شد رشتش نرم افزار بود 

شاید پایه ات قوی بود مثه همسر من ولی گلم اونی که باید یبار دیگه سرفصل ها رو چک کنه و خوب بخونه باید بخونه تا بتونه قبول شه

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️
2731
خب اون نظر شخصی شماست. حتما از افطار تا فردا ظهر میشه تلاش کرد. بستگی به انگیزه شخص داره. کسی ...

شما راس میگی فقط چرا قیمه هارو میریزم تو ماست ها؟😂

شاید پایه ات قوی بود مثه همسر من ولی گلم اونی که باید یبار دیگه سرفصل ها رو چک کنه و خوب بخونه باید ...

پایش قوی نبود .ولی خب بستگی به رشته و تعداد متقاضیا هم داره .شما رشتتون چیه؟

وقتی می مانی و می بخشی فکر می‌کنند رفتن را بلد نیستی باید به آدم ها از دست دادن را متذکر شد .آدم ها همیشه نمی مانند یک جا در را باز می کنند و برای همیشه می روند....

دیروز یه بنده خدایی خونمون بود

میگفت ارشد دانشگاه خاص و دولتی شهرمون قبول شده

هیچی هم‌نخونده بوده🙃

حالا ما با این موارد خاص کار نداریم

ادم‌باید برای هدفش تلاش کنه

اما همه اهداف باید در راستای اطاعت خدا باشه. و الا ضرر محضه

⭕ﻭ ﻫﺮ ﻛﻪ ﺍﺯ ذکر ﻣﻦ(نماز و قرآن) ﺭﻭﻯ ﺑﮕﺮﺩﺍﻧﺪ، ﺑﻰ ﺗﺮﺩﻳﺪ ﺯﻧﺪﮔﻰ ﺳﺨﺘﻰ❌  ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺩﺍﺷﺖ ﻭ ﺭﻭﺯ قیامت 🚫ﻧﺎﺑﻴﻨﺎ🚫 ﻣﺤﺸﻮﺭﺵ ﻣﻰ ﻛﻨﻴﻢ⭕➡️ ۱۲۴ طه💢 ما ابد در پیش داریم. بخاطر ۱۰۰ سالِ دنیا، ابد رو خراب نکنیم.اگه مشکل داری اعتمادرو بخون. تاپیکرزق و روزیو تاپیک تاپیک آرامش
2740
پایش قوی نبود .ولی خب بستگی به رشته و تعداد متقاضیا هم داره .شما رشتتون چیه؟

خب باید چند درصدم بزنی تا همون رشته با متقاضیان کمم قبول بشی

من روانشناسی

شما راس میگی فقط چرا قیمه هارو میریزم تو ماست ها؟😂

جواب‌منطقی داری بده! با مسخره بازی که نمیشه یه بحث رو به نتیجه رسوند.

خب باید چند درصدم بزنی تا همون رشته با متقاضیان کمم قبول بشی من روانشناسی

آره خب .ولی به نظر من به خاطر روزه کنکور رو رها نکن 

اها راستی یه چیز دیگه،نماز شب حتما حتما بخون هم برای امور دنیایی خوبه هم برای... من از چند نفر که ق ...

میشه بگی چجوریه؟ مگه چندتا دو رکعتی نیست؟

به جای خوندن تاپیک های بی محتوای نینی سایت تاپیک "من خودم را دوست دارم" از بانو آرتمیس رو حتما بخونین.   ..                                                                                 اگر تنبلی تخمدان دارید این پیج رو در اینستاگرام ببینید: niloufarpcossupport                                                 همچنین این تاپیک رو از کاربر funlife:                             بچه های تنبلی تخمدان بیاین تاپیک رو پربازدید کنین
آره خب .ولی به نظر من به خاطر روزه کنکور رو رها نکن 

نظر منم همینه ولی نمیشه نظرمون رو تحمیل کنیم بذار هرجوری که دوس دارن خوش باشن ولشون کن

نرود میخ آهنین در سنگ

https://www.instagram.com/p/CNkisi2hU8L/ سلام عزیزم اینو ببین .

روزتون رو بگیرید .توکل بر خدا 

منم روزه گرفتم همش استرس اینو دشتم که چطور درس بخونم ولی سپردم به خدا .

باور کنید انژیم خیلی بیشتره نسبت به روزای عادی

با ارزوی موفقیت

چشم حورا جانم. توکل‌کن به خدا افطار خودت رو سنگین‌نکن که بتونی تا ۱ و ۲ یا حتی تا سحر بخونی این ...

خب این خیلی عالیه

ترسم از اینه که برا کنکور نتونم برگردم به ساعت خواب درست حسابی چون یه هفته بعد ماه رمضون کنکوره 

به جای خوندن تاپیک های بی محتوای نینی سایت تاپیک "من خودم را دوست دارم" از بانو آرتمیس رو حتما بخونین.   ..                                                                                 اگر تنبلی تخمدان دارید این پیج رو در اینستاگرام ببینید: niloufarpcossupport                                                 همچنین این تاپیک رو از کاربر funlife:                             بچه های تنبلی تخمدان بیاین تاپیک رو پربازدید کنین
2706