2737
2739
عنوان

با این گشنگی چجوری درس میخونین؟

770 بازدید | 79 پست

نگین افطار تا سحر بخون

چون نمیخوام خوابم به هم‌بریزه یه هفته بعد ماه رمضون کنکوره

به جای خوندن تاپیک های بی محتوای نینی سایت تاپیک "من خودم را دوست دارم" از بانو آرتمیس رو حتما بخونین.   ..                                                                                 اگر تنبلی تخمدان دارید این پیج رو در اینستاگرام ببینید: niloufarpcossupport                                                 همچنین این تاپیک رو از کاربر funlife:                             بچه های تنبلی تخمدان بیاین تاپیک رو پربازدید کنین

کنکوره؟ ارشد منظورته؟ 

روز وصالی که ندارد فراق/دل ز همه بر کنم از بهر تو💗از خود عزیزم بابت تمام روزایی که به اندازه کافی دوستش نداشتم و سرکوبش کردم معذرت میخوام. بابت همه ی روزایی که بیشتر تلاش نکردم، باختو قبول کردم و امیدم رو ناامید کردم معذرت میخوام. بابت تمام روزهایی که اعتماد به نفس کافیو نداشتم و به دیگران اجازه توهین دادم معذرت میخوام.خود عزیزم، دوستت دارم، میبخشمت، میپذیرمت🌿🌱🍋

من اگر کنکوری بودم نمیگرفتم حقیقتا. چون نیمتونم بخونم 

روز وصالی که ندارد فراق/دل ز همه بر کنم از بهر تو💗از خود عزیزم بابت تمام روزایی که به اندازه کافی دوستش نداشتم و سرکوبش کردم معذرت میخوام. بابت همه ی روزایی که بیشتر تلاش نکردم، باختو قبول کردم و امیدم رو ناامید کردم معذرت میخوام. بابت تمام روزهایی که اعتماد به نفس کافیو نداشتم و به دیگران اجازه توهین دادم معذرت میخوام.خود عزیزم، دوستت دارم، میبخشمت، میپذیرمت🌿🌱🍋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگر نمیتونی روزه نگیر چون عذرت موجه

وقتی می مانی و می بخشی فکر می‌کنند رفتن را بلد نیستی باید به آدم ها از دست دادن را متذکر شد .آدم ها همیشه نمی مانند یک جا در را باز می کنند و برای همیشه می روند....
کنکوره؟ ارشد منظورته؟ 

اره

به جای خوندن تاپیک های بی محتوای نینی سایت تاپیک "من خودم را دوست دارم" از بانو آرتمیس رو حتما بخونین.   ..                                                                                 اگر تنبلی تخمدان دارید این پیج رو در اینستاگرام ببینید: niloufarpcossupport                                                 همچنین این تاپیک رو از کاربر funlife:                             بچه های تنبلی تخمدان بیاین تاپیک رو پربازدید کنین
2738
اگر نمیتونی روزه نگیر چون عذرت موجه

موجه نیستا

جزوشون نیست یعنی

ب راحتی😁من عادت دارم ب گشنگی چون قبل ماه رمضون رژیم گرفتم و خیلی خوراکم کم شد برا همین الانم سخت نیست برام

سعی کن طرفای صبح بخونی ک زیاد فشار روت نیست... عصر هم درسای گذشته رو در حد مرور بخون

من اگر کنکوری بودم نمیگرفتم حقیقتا. چون نیمتونم بخونم 

بی دلیل که نمیشه 

من سختمه

ولی خب دراز میکشم و میخونم

صبح ها بخون تا عصر

پنجره را باز کن و از این هوای مطبوع بارانی لذت ببر خوشبختانه باران ارث پدری هیچکس نیست💚🌿                                     #حسین_پناهی

من ک کنکور دارم نمیگیرم واقعا نمیتونم

کلا موقع درس خوندن عادت دارم هی اب بخورم اگه نخورم سردرد میگیرم ...روزه هم بگیرم ک هیچ

ایشالله سال دیگه با خلوص نیت میگیرم😂

تیکر کنکور💊💉پرستار می شوم💉💊
منم روزم از ۶ بیدارم دارم میخونم هی بیشتر گشنمه میشه.

کنکور داری؟

2706