2737
2739
عنوان

تعویق کنکور سراسری 1400

| مشاهده متن کامل بحث + 5172 بازدید | 62 پست
به هیچ جا نمیرسه این کارا تعویقم واسه اونایی که درس نخوندن میخوان عذاب وجدانشون کمتر شه وگرنه پارس ...

من خودم کنکور دادم پارسال و امسالم اماده ام اما منطقه ما گرمه اطرافمون گرم تر خو باید یه فکری بشه ماچطور باماسک و این همه تشکیلات کنکور بدیم

میشه برا براوده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی🙏💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۵ساعت نیست ۴ساعته  بعد هم شما دلت واسه خودت بسوزه برو درستو بخون 😒 وقتتو تلف نکن الکی  ...

خب دلم براخودم میسوزه چون اینجا گرمه😑

2731
چی لغو شد؟ اگرم بخوان تعویق بندازن خرداد اعلام میکنن ولی مثل اینکه امسالم میخان تعویق بندازن

تعویق لغو شد :)

اگه اشتباه نکنم حدود یک هفته قبل کنکور گفتن تعویق داریم، ولی اونقدر همه اعتراض کردن که چرا تعویق می‌دین فرداش اعلام شد که تعویقی در کار نیست و همون تاریخ قبلی برگزار میشه

امسال دیگه همچین حماقتی نمی‌کنن

به خودم قول دادم هیچوقت غصه‌ی گذشته رو نخورم، غصه‌ی اتفاق افتاده.. بدترین روزی رو که داشتم یادمه، اما فقط یادمه.. مثل ا‌ون روز درد نمیکشم، مثل اون روز اشک نمیریزم.. یه شبایی تو زندگیم اومدن که فکر کردم این آدم مچاله شده دیگه تا صبح‌ دووم نمیاره ولی صبح شد.. یه روزایی تو‌ زندگیم اومدن که فک کردم عقربه ها دیگه قراره تکون نخورن ولی گذشت، رد شد، تموم شد.. اگه باور کنیم که هیچ چیزی توی زندگی دائمی نیست دیگه هیچوقت غصه نمیخوریم.. چه اشک بریزی و خودتو به درو دیوار بکوبی، چه بخندی و قدم بزنی، دیگه نمیتونی زمان رو به عقب برگردونی، همه چی میگذره..پس غصه‌ی اتفاقی که افتاده رو هیچوقت نخور...
ما میخونیم ولی بچه های مناطق گرم چ گناهی کردن ک باید با ماسک و شیلدتوی اون گرما کنکور بدن من خودم یه ...

اونا خودشون کنار میان ...بنظر من برن تو گرما بشینن بهتراز اینکه الکی وقتشون تلف شه برا تعویق

نسیه ممنوع حتی شما نی نی سایتیه عزیز🛑🔥
پارسال ۱ ماه مونده به کنکور گفتن کنکور ۱ ماه به تاخیر افتاد و همه جا اعلام کردن ولی فرداش گفتن چرت گ ...

پارسال ک کلی تعویق افتاد😑

2738
والا😂

من پارسال دوتا شاگرد داشتم دقیقا مثل ایشون 😂

هر چی میگفتم بیخیال کمپین و این چرتو پرتا بشین گوش ندادن هی رفتن سراغ حاشیه 

اخرش رتبش فضایی شد 😂

درخواست دوستی قبول نمیکنم ☺️ میتونید تو یکی از تاپیکام برام کامنت بگذارید اگه واجبه 💖
من خودم کنکور دادم پارسال و امسالم اماده ام اما منطقه ما گرمه اطرافمون گرم تر خو باید یه فکری بشه ما ...

وااا فک کردی  مثلا الان تعویق بندازن ۳ ماه دیگه میندازن؟؟

فوقش از تیر میشه مرداد که فرقی نداره هوا

بالاخره باید با ماسک بری به یه ماه  دوماه تعویق کرونا نمیره که :///

پارسال کنکور دادی نمیدونی ۳۱ مرداد بود نه شهریور

وااا فک کردی  مثلا الان تعویق بندازن ۳ ماه دیگه میندازن؟؟ فوقش از تیر میشه مرداد که فرقی نداره ...

اره 31 مرداد بود حواسم نبود با اعلام نتایج قاطیش کردم

اقا ول کن با تعویق😒😒😒😒 بزاریت کنکورمونو بدیم سر موقع اه .

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻
2706