2733
2734
عنوان

تعویق کنکور سراسری 1400

5172 بازدید | 62 پست

بچه ها و والدین کنکوری ها برین تو سایت کارزار و فارس من و درخواست تعویق کنکورو ثبت کنین،بخدا بااین شرایط و گرما ماسک و دستکش و... نمیشه رفت سر جلسه اینجوری سال دیگم توروخدا این خبرو ترویج بدین تا همه ثبت کنن و پیگیری شه حداعقل یه بازه زمانی بهتر مثل پارسال برگزار شه🙏حمایت کنین توروخدا

میشه برا براوده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی🙏💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کنکور امسال به هیچ وجه تعویق نداره

پارسال هم آخر کار تعویق دادن و یه سری اعتراض کردن، فرداش لغو شد، کلی هم انتقاد کردن که چرا روح و روان بچه‌ها رو بهم می‌ریزین

امسال دیگه قطعا همچین کاری نمی‌کنن

وقت خودتون رو سر این چیزا حروم نکنین

به خودم قول دادم هیچوقت غصه‌ی گذشته رو نخورم، غصه‌ی اتفاق افتاده.. بدترین روزی رو که داشتم یادمه، اما فقط یادمه.. مثل ا‌ون روز درد نمیکشم، مثل اون روز اشک نمیریزم.. یه شبایی تو زندگیم اومدن که فکر کردم این آدم مچاله شده دیگه تا صبح‌ دووم نمیاره ولی صبح شد.. یه روزایی تو‌ زندگیم اومدن که فک کردم عقربه ها دیگه قراره تکون نخورن ولی گذشت، رد شد، تموم شد.. اگه باور کنیم که هیچ چیزی توی زندگی دائمی نیست دیگه هیچوقت غصه نمیخوریم.. چه اشک بریزی و خودتو به درو دیوار بکوبی، چه بخندی و قدم بزنی، دیگه نمیتونی زمان رو به عقب برگردونی، همه چی میگذره..پس غصه‌ی اتفاقی که افتاده رو هیچوقت نخور...

پارسال تعویق انداختن که تو وضعیت بهتر بشه مثلا اما بدتر شد وضعیت 

برید کنکورتونو بدید تموم شه دیگه پارسالیا چیکار کردن پس 

درخواست دوستی قبول نمیکنم ☺️ میتونید تو یکی از تاپیکام برام کامنت بگذارید اگه واجبه 💖
2738
هیچ تعویقی نیس خودتونو گول نزنید و بشینید بخونید

ما میخونیم ولی بچه های مناطق گرم چ گناهی کردن ک باید با ماسک و شیلدتوی اون گرما کنکور بدن من خودم یه بار کنکور دادم واقعا شرایط سخته باید 5ساعت بااین وسایل نشستن اصلا میشه سوال حل کرد

میشه برا براوده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی🙏💜
سال پیش 31 شهریور بود

پارسال آخرای مرداد کنکور برگزار شد :|

به خودم قول دادم هیچوقت غصه‌ی گذشته رو نخورم، غصه‌ی اتفاق افتاده.. بدترین روزی رو که داشتم یادمه، اما فقط یادمه.. مثل ا‌ون روز درد نمیکشم، مثل اون روز اشک نمیریزم.. یه شبایی تو زندگیم اومدن که فکر کردم این آدم مچاله شده دیگه تا صبح‌ دووم نمیاره ولی صبح شد.. یه روزایی تو‌ زندگیم اومدن که فک کردم عقربه ها دیگه قراره تکون نخورن ولی گذشت، رد شد، تموم شد.. اگه باور کنیم که هیچ چیزی توی زندگی دائمی نیست دیگه هیچوقت غصه نمیخوریم.. چه اشک بریزی و خودتو به درو دیوار بکوبی، چه بخندی و قدم بزنی، دیگه نمیتونی زمان رو به عقب برگردونی، همه چی میگذره..پس غصه‌ی اتفاقی که افتاده رو هیچوقت نخور...
کنکور امسال به هیچ وجه تعویق نداره پارسال هم آخر کار تعویق دادن و یه سری اعتراض کردن، فرداش لغو شد، ...

چی لغو شد؟ اگرم بخوان تعویق بندازن خرداد اعلام میکنن ولی مثل اینکه امسالم میخان تعویق بندازن

ما میخونیم ولی بچه های مناطق گرم چ گناهی کردن ک باید با ماسک و شیلدتوی اون گرما کنکور بدن من خودم یه ...

۵ساعت نیست ۴ساعته 

بعد هم شما دلت واسه خودت بسوزه برو درستو بخون 😒 وقتتو تلف نکن الکی 

درخواست دوستی قبول نمیکنم ☺️ میتونید تو یکی از تاپیکام برام کامنت بگذارید اگه واجبه 💖
چی لغو شد؟ اگرم بخوان تعویق بندازن خرداد اعلام میکنن ولی مثل اینکه امسالم میخان تعویق بندازن

پارسال ۱ ماه مونده به کنکور گفتن کنکور ۱ ماه به تاخیر افتاد و همه جا اعلام کردن ولی فرداش گفتن چرت گفتیم تعویق نداریم

2706