2733
2734
عنوان

هفته ۳۶ هستم هیچ کاری نکردم با تجربه ها بیاین کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 643 بازدید | 71 پست
نه عزیزم  هرشب یا هرروز نیم ساعت یا کمتر برو پیاده روی هر جور دوست داری زندگی کن  به خو ...

عزییییز دلم ایشالا زود زود خوب میشه خدا بزرگه گلم همین الان براش یه ایتالکرسی خوندم ایشالا زود زود لباس سلامتی بپوشه

هییییییس دلکم سکوت کن 
عزیزم من نمیتونم رو زمین بخوابم اصلا باید حتما کنار همسرم رو تخت باشم تخت کنار مادر واجبه بعد خوب ات ...

اها فکر کردم منظورت به اون مدتیه که میخوای سرپا بشی اره اتفاقا باید بگیری واجبه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره الان کرونا زیاده حق داری. اگه از نظر مالی میتونی که خب بهتره به هرحال خصوصی. من برام هزینه ش خیل ...

متاسفانه تو کرج بیمارستان خصوصی و دولتی زیاد فرقی نداره پول مفت میدیم ولی دیگه تو این شرایط مجبوریم

هییییییس دلکم سکوت کن 
2731
عزییییز دلم ایشالا زود زود خوب میشه خدا بزرگه گلم همین الان براش یه ایتالکرسی خوندم ایشالا زود زود ل ...

خیر ببینی مهربونم 

منم برای شما دعا میکنم انشاالله نی نی صحیح و سالم بیاد بغلت

2740
تا یکسال ک نه حداقل بچه تا ۳ سالگی باید پیش مادرش بخابه اره اینقدر بدخوابی میکشی ک حاضری برای یکساع ...

عزیزم متوجه نشدم گفتی اگه میخوای چی باشم؟

هییییییس دلکم سکوت کن 
اکه خدا قابل بدونه چشم  منو انداختی یاد بارداریم

حتما هستی گلم .... دوران سختیه وولی شیرین برای منم خوب بود ولی این اواخر کرونا گرفتم نابود شدم

هییییییس دلکم سکوت کن