2733
2734

سلام دوستان هفته ۳۶ بارداریم قصدم زایمان طبیعیه فیزیولوژیکه ولی نه کلاس های ورزشی شرکت کردم نه حتی دکترم از نظر بدنی تاییدم کرده هنوز پیشش نرفتم از قبل عید که ۵ ام اسفند رفتم دیگه نرفتم ۱۵ فروردین وقت داشتم که کرونا گرفتم گفت نیا ۲۹ ام وقت داده .برای بیمارستان هنوز مطمئن نیستم  بیمارستانی که انتخاب کردم هیچ ورزشی شروع نکردم فقط دیشب برای اولین بار رفتم پیاده روی هنوز اسم بچه رو انتخاب نکردم فقط و فقط سیسمونی گرفتیم که فرش و تخت کنار مادرش مونده . هنوز بیمه سلامتمو اکی نکردم بیشتر از این میترسم که هیچ ورزشی نکردم میتونم از الان شروع کنم واسه فیزیولوژیک تو رو خدا بیاین بگین  خیلی عقبم یا نه ؟

هییییییس دلکم سکوت کن 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اینم بگم بیمارستانی که قصد دارم برم تنها بیمارستانیه که دکتر اونجاست از سر اجباره حتی یبارم توش نرفتم دکترم یبار گفت دردت گرفت بیا اونجا نمیخواد پرونده اینا 

هییییییس دلکم سکوت کن 
2728

نه عزیزم 

هرشب یا هرروز نیم ساعت یا کمتر برو پیاده روی

هر جور دوست داری زندگی کن 

به خودت استرس نده 

فقط خدا.   اون هواتو داره 

درضمن قدمش مبارک مامان شدنت هم مبارک 

لطفا تو بارداری خدا هواتو داره.  برای بچه منم دعا کن 

مریض شده دارم سکته میکنم

نگران نباش عزیزم. منم شرایطم طوری نبود بتونم ورزش کنم. فقط یک هفته پیاده روی کردم. خداروشکر تونستم طبیعی زایمان کنم. فقط شاید اگه ورزشم بیشتر بود یا ماساژ پرینه بیشتر انجام میدادم بخیه هام کمتر میشد، اونم شاید، مطمئن نیستم!

فقط حتما برای شروع کردن تحرک و ورزش و... یه سر برو شرایطت رو دکترت یا حداقل یک ماما ببینه. من که تحرک و... شروع کردم بچه م خیلی اومد پایین و نزدیک بود زود زایمان کنم که دکتر گفت پیاده روی اصلا نداشته باشم تا ۳۷هفته رو تموم کنم.

برای سر زایمانت هم مامای همراه بگیر، همون موقع بهت ورزش میده برای سر زایمان خیلی خوبه.

2738
عقب ک خیلی هستی ولی از الانم میتونی روزی یکساعت پیاده روی کنی  تخت کنار مادر ب درد نمیخوره مطم ...

اخه عزیزم من ابدا نمیتونم رو زمین بخوابم براش تخت کودک و نوجوان خریدیم ولی نمیتونم در طول شب چندین بار بیدار شم برم تو اتاقش شیر بدم بیام که حد اقل باید تا ۱ سال و خورده ای کنار خودم بخوابه رو تخت هم عمرا نمیتونه بخوابه چون شوهرم بد خوابه میترسم . باید یه چیزی باشه بزارم کنار خودم بخوابه

هییییییس دلکم سکوت کن 
نگران نباش عزیزم. منم شرایطم طوری نبود بتونم ورزش کنم. فقط یک هفته پیاده روی کردم. خداروشکر تونستم ط ...

عه مامای همراه خوبه ؟ اخه پس بیمارستان خصوصی خودشون ندارن ؟ یعنی این همه پول میگیرن ماما همراهم خودم ببرم؟

هییییییس دلکم سکوت کن 
عه مامای همراه خوبه ؟ اخه پس بیمارستان خصوصی خودشون ندارن ؟ یعنی این همه پول میگیرن ماما همراهم خودم ...

آهان خصوصی میری، من دولتی بودم. خصوصی رو بپرس از کسانی که رفتن اونجا. اگه پرسنل فیکس داشته باشن بالا سرت و پرسنل هم خوب باشن، نه نیازی نیست به مامای همراه.

فرش و تخت کنار مادر واسه چی میخوای خودت رو فرش بخواب بچتم بزار تو کریر یا رو تشکش 

عزیزم من نمیتونم رو زمین بخوابم اصلا باید حتما کنار همسرم رو تخت باشم تخت کنار مادر واجبه بعد خوب اتاقش فرش میخواد دیگه پدر مادرم کلی سیسمونی دادن فقط فرش با خودمونه و تخت کنار مادر که هنوز نگرفتیم

هییییییس دلکم سکوت کن 
آهان خصوصی میری، من دولتی بودم. خصوصی رو بپرس از کسانی که رفتن اونجا. اگه پرسنل فیکس داشته باشن بالا ...

دوست دارم برم دولتی ولی متاسفانه کرونا هست و زایشگاه ها هم کرونایی بستری دارن من کرجم میخواستم برم کمالی ولی برای شرایط موجود مجبورم برم تخت جمشید

هییییییس دلکم سکوت کن 
اخه عزیزم من ابدا نمیتونم رو زمین بخوابم براش تخت کودک و نوجوان خریدیم ولی نمیتونم در طول شب چندین ب ...

تا یکسال ک نه حداقل بچه تا ۳ سالگی باید پیش مادرش بخابه

اره اینقدر بدخوابی میکشی ک حاضری برای یکساعت رو زمین بخابی😥

اگ میخوای بهت اردم باشه مثل گل پسرم😁روزی ده تا صفحه قرآن بخون سودی ولعصر بخون 

باور کن من اصلا نفهمیدم دوره ی کولیکش کی بود و چیشد 

برای دندون دراوردنشم سویق بریز توی فرنی و حریره بهش بده من سر پسرم نفهمیدم کی دندون درآورد فقط اولی اذیت شدیم

دوست دارم برم دولتی ولی متاسفانه کرونا هست و زایشگاه ها هم کرونایی بستری دارن من کرجم میخواستم برم ک ...

آره الان کرونا زیاده حق داری. اگه از نظر مالی میتونی که خب بهتره به هرحال خصوصی. من برام هزینه ش خیلی سخت بود وگرنه میرفتم خصوصی. به هرحال رسیدگی شون بهتره.

2706