2737
2734
عنوان

هفته ۳۶ هستم هیچ کاری نکردم با تجربه ها بیاین کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 644 بازدید | 71 پست
اره خیلی وحشتناک بود بیشتر نگران پسرم بودم . کلا قیافه بعد و قبل کرونام و ببینی وحشت میکنی انقدر که ...

حتما عزیزم دعا میکنم اگر قابل باشم.

نگران نباش، منم واقعا داغون بودم از نظر جسمی. ویار سختی داشتم تو کل نه ماه بارداری و تغذیه م خیلی بد بود، کمخونی شدید داشتم و قرص آهن هم نمیتونستم بخورم از شدت تهوع. ولی خدا واقعا کمک می‌کنه.

خرما و آبمیوه طبیعی حتما با خودت ببر، خیلی خوبه سر زایمان. حتما هم نی ببر وقتی خوابیدی بتونن بهت آبمیوه بدن.

مرسی گلم با یه ماما صحبت کردم بهم گفت دو جلسه انلاین برام میزاره به نظرت برم ؟ برای خود بیمارستانه د ...

سر زایمان دومم که حدود دو ماه و نیم پیش بود از طرف خانه بهداشت تو کلاسهای انلاینشون شرکت کردم که خیلی خوب بود و فقط باردارها میتونستن اون شخص ماما رو ببینن

در کل شرکت کردن تو کلاسهای زایمان خیلی خوبه اگاهیت زیاد میشه که باعث میشه استرست ازبین بره یا کمتر بشه و امادگی پیدا کنی

عزیزم قسمت پرینه رو هرروز چرب کن شنیدم برای برش نخوردن خوبه

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره نمی‌دونم چرا، اون موقع تو حالی نبودم ته و توش رو در بیارم:)) فرضیات زیادی مطرحه برام:)))) میگم ش ...

عزیزم‌انشالله ک‌تنتون سالم‌باشه  دیگه وقتی پای ی فسقل در میون‌باشه همین دردارم‌باید کشید 

مادرامونم‌سرمون این‌همه سختی کشیدن حالا نوبت ماست

چن‌وقتشه نی نی ؟

خوب دو هفته هیچی نتونستم بخورم دقیقا تو هفته ۳۴ کلی تب و لرز و مریضی کشیدم غذا نخوردم ۵ کیلو کم کردم ...

واااای منم خارش دارم😥😥😥ازاولش تا الان ک ۳۲ هفته هستم😥

انشالله ک صحیح و سالنم ب دنیا بیاد شماهم تنتون سالم‌باشه

بزن گوگل وزرشای زایمان طبیعی انجام‌بده پیاده روی حتما برو خیلی بهت توی زایمان کمک میکنه 

تا میتونی از ۳۸ هفته ب بعد آناناس بخور 

دکتر گفت سوزن فشارت میزنیم؟

2728
2740
سر زایمان دومم که حدود دو ماه و نیم پیش بود از طرف خانه بهداشت تو کلاسهای انلاینشون شرکت کردم که خیل ...

واقعا میگی ؟ با چی چرب کنم؟

هییییییس دلکم سکوت کن 
حتما عزیزم دعا میکنم اگر قابل باشم. نگران نباش، منم واقعا داغون بودم از نظر جسمی. ویار سختی داشتم ت ...

خدا خیرت بده عزیزم‌چشم حتما مرسی که گفتی 

هییییییس دلکم سکوت کن 
واااای منم خارش دارم😥😥😥ازاولش تا الان ک ۳۲ هفته هستم😥 انشالله ک صحیح و سالنم ب دنیا بیاد شماهم ...

اناناس خوبه ؟ برای باز شدن دهانه رحم ؟ تازه بخورم یا کمپوت ؟ .

هییییییس دلکم سکوت کن 
والا بیمارستان خوبیه من یه مدت بستری بودم برای سقط از وقتی هم که دوباره ساخته شده بهتر شده 

هزینه زایمان طبیعی نمیدونی چنده اونجا؟ 

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستید🖤🖤🖤تازه ازدستش دادم😭😭