2726
عنوان

هفته ۳۶ هستم هیچ کاری نکردم با تجربه ها بیاین کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 635 بازدید | 71 پست
ببخشید🤣 اگ میخوای بچت اروم باشه

مرسی گلم اره سوره ی والعصر و زیاد میخونم اینجا یه عزیزی بهم گفت خدا خیرش بده ولی کلا فک کنم پسرمو خیلی اذیت کردم سر کرونا نابود شدم خیلی میترسم

هییییییس دلکم سکوت کن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تهران دوره برای منی که همسرم کارش  کرجه و این که طبیعی هستم میترسم برم تهران

ایشالا که به سلامتی و عالی زایمان می‌کنی. اگه از پرسنل بیمارستان مطمئن نیستی مامای همراه هم بگیر، هزینه ش در مقایسه با هزینه بیمارستان خصوصی خیلیییی کمتره.

اانشاالله همین که بیاد بغلت همه چی یادت میبره  به روزگار خوب فکر کن

یهو تو هفته ۳۴  . ۵ کیلو کم کردم البته انقدر خوردم جبران شد ولی خوب چون هنوز سونو نرفتم میترسم

هییییییس دلکم سکوت کن 
ایشالا که به سلامتی و عالی زایمان می‌کنی. اگه از پرسنل بیمارستان مطمئن نیستی مامای همراه هم بگیر، هز ...

اره به نظرم باید روی این گزینه حتما فکر کنم مرسی عزیزم گفتی

هییییییس دلکم سکوت کن 
اوه خیلی بخیه خوردی ک  من پسرم ۲۷۷۰ گرم بود خودم ۷۳ بودم😁

آره نمی‌دونم چرا، اون موقع تو حالی نبودم ته و توش رو در بیارم:)) فرضیات زیادی مطرحه برام:)))) میگم شاید فیزیولوژی بدنم اینطور بوده، شاید تحرک کم دوران بارداری، شاید هم چون سر زایمان قندم افتاد و خیلی بی انرژی بودم مجبور بودن زیاد اپی کنن بهم کمک کنن،خلاصه نمی‌دونم کدوم فرضیات درسته:))))))

به هرحال نه ماه ویار سخت و درد زایمان و اذیت های بخیه ها همه گذشت:)))) البته هنوز جاش درد می‌کنه بعد چهل روز  

وا چرا؟

خوب دو هفته هیچی نتونستم بخورم دقیقا تو هفته ۳۴ کلی تب و لرز و مریضی کشیدم غذا نخوردم ۵ کیلو کم کردم کلی غصه خوردم و دارو مصرف کردم دیگه گفتم نمیمونم دکتر دستور بستری داد ولی بستری نکردم خودمو الانم از وفتی سرپا شدم به شدت جوش میزنم و خارش شدید دارم

هییییییس دلکم سکوت کن 
خوب دو هفته هیچی نتونستم بخورم دقیقا تو هفته ۳۴ کلی تب و لرز و مریضی کشیدم غذا نخوردم ۵ کیلو کم کردم ...

عزیییزم کرونا گرفتی؟ چقدر سخت:( ایشالا خدا جبران کنه برات، به جاش یه زایمان راحت راحت داشته باشی:)

عزیییزم کرونا گرفتی؟ چقدر سخت:( ایشالا خدا جبران کنه برات، به جاش یه زایمان راحت راحت داشته باشی:)

اره خیلی وحشتناک بود بیشتر نگران پسرم بودم . کلا قیافه بعد و قبل کرونام و ببینی وحشت میکنی انقدر که بدنم نابود شد .... ایشالا گلم برام خیلی دعا کن چون طبیعی هستم نیترسم کم بیارم بعد کرونا کلا افسرده شدم هیچ امیدی ندارم میترسم بدنم کم بیاره الان یکم کار میکنم جونم انگار میخواد دربیاد

هییییییس دلکم سکوت کن 

عزیزم حتما روزی حداقل ۱ ساعت پیاده روی کن

توپ زایمان بخر و روزی یه ساعت روش قر بده یا عقب و جلو و راست و چپ برو(از هفته ۳۶ و ۱ روز باید انجام بدی) 

از ۳۸ هفته و ۱ روز به علاوه این حرکات روی توپ بپر بپر هم کن

ابن ورزشها رو تو کلاس بارداری زایمان اولم یادم دادن و قبل هردو زایمانهام انجام دادم و الحمدلله زایمانهام خیلی خوب بود

یه نکته دیگه موقع دردات تا میتونی جیغ نکشه و فقط نفس عمیق بکش خیلی کمکت میکنه

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
عزیزم حتما روزی حداقل ۱ ساعت پیاده روی کن توپ زایمان بخر و روزی یه ساعت روش قر بده یا عقب و جلو و ر ...

مرسی گلم با یه ماما صحبت کردم بهم گفت دو جلسه انلاین برام میزاره به نظرت برم ؟ برای خود بیمارستانه دکترم شمارشو داد ... اخه میگه منم باید تو رو ببینم پشت گوشی همسرم اینو قبول نمیکنه منم نمیخوام بخیه بخورم میخوام حتما فیزیولوژیک باشه 

هییییییس دلکم سکوت کن 
دوست دارم برم دولتی ولی متاسفانه کرونا هست و زایشگاه ها هم کرونایی بستری دارن من کرجم میخواستم برم ک ...

کمالی خوبه؟ منم میخام برم اونجا 

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستید🖤🖤🖤تازه ازدستش دادم😭😭
2706