2733
2734
عنوان

زایمان طبیعی راحت کسی داشته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1825 بازدید | 149 پست

عزیزم درد داشتم انگار عزرائیل جونم داشت ازم می‌برد تا خفه شدم تا آخر نفس مردم زنده شدم بچم به دنیا اومد پریود چیه جک گفتی واقعا؟ 

محمدم  زیر خاکی ومن   بیقرار توام پسر گلم فدات شم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادرم سر خودم از درد زیاد بیهوش شد و منم خفه شده بودم خودش میگه

بعد بردن سزارینش کردن 

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۷ ماه ، ۵۴.۴۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی 
2731
من مرداد پارسال زایمان طبیعی داشتم، ساعت ۸ صبح رفتم بیمارستان، ۱۱ پذیرش شدم دقیقا ۱۰:۴۰ دقیقه شب زای ...

الان داشتم یه مقاله میخوندم

ظرفیت تنفسی بچه هایی که طبیعی به. دنیا میاند بالاست چون اب ریه طی رد شدن از کانال تخلیه میشه

و اینکه سیستم ایمینیشون قویه چون پوستشون به انتی باکتریال موکوس واژن امیخته میشه و مشکلات پوستی نمیکیرند

و شیر مادرم راحت تر ترشح میشه

فقط نمیدونم مادر دردش چقدره

من قبول ندارم که دومین درد بد دنیاس

اگه اینجوره چرا مادرا دوباره حامله میشند

⛔️⛔️توجه: پستهای منو لایک نکنید لطفا!!❌❌❌

من زایمان راحت داشتم،،کاملا وابسته ب شرایط جسمی خودته و استانه تحمل دردت،،،و اینکه زایمان هرکس کاملا با بقیه متفاوته حتی با خواهراش،،پس ب این فکر نکن ک دوستم راحت زاییده منم راحتم،،من سره زایمان دومم حتی بخیه هم نخوردم ولی درد و کشیدم چون خواه نخواه استخوان لگن تا باز بشه و بچه هدایت بشه ب بیرون درد داره،،،نمیگم دردش کمه و فلانه نه ،،از ی جایی ب بعد دردش زیاد میشه ولی قابل تحمله،،،درد یکسره نیست ،،وسطش تا ۵ دقیقه استراحتم میشه کرد،،،من سه تا درد میگرفتم تا ۵ دقیقه هیچی راحت خوابم میبرد تا درد بعدی..

2738

پریود چند قطره خونه ولی زایمان یه بچه بزرگه به همراه خون و خیلی چیزای دیگه

اینا اصلا یکی نیستن

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۷ ماه ، ۵۴.۴۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی 
مثه پریود که نیست صدبرابر بدتره اینم بگم بستگی به استانه دردت داره و خوب  بنیه و راحتیه زایمان ...

اره واقعا. ب محض اینکه بچه هامو گذاشتن روی سینه ام همه ی دردامو یادم رفت انگار معجزه است. وقتی پسرم ب دنیا اومد دردامو برای دخترم کمتر حس کردم چون یه چیزی شبیه انگیزه ی خیلی قوی بود اون لحظه برام.

عزیزم درد داشتم انگار عزرائیل جونم داشت ازم می‌برد تا خفه شدم تا آخر نفس مردم زنده شدم بچم به دنیا ا ...

نه جوک واقعا جاش اینجا نیست

این تجربه دوستم بود 

البته من پریودیای دردناکی دارم و شاید شما ندارید اون اشنا بود گفت واسه منو تو دردش اونجوری که میگند نیست

البته بستگی به بدنم داره

تو همین تاپیک خانما دارند میگند زایمانشون راحت بوده بعضا

⛔️⛔️توجه: پستهای منو لایک نکنید لطفا!!❌❌❌
وای من دردام ازدیشب شرو شده نمیدونم الان برم بیمارستان یا بذارم شدیدبشه

عزیزم انقباضات هر چند دقیقه میاد ومیره دردات؟ 

محمدم  زیر خاکی ومن   بیقرار توام پسر گلم فدات شم   
الان داشتم یه مقاله میخوندم ظرفیت تنفسی بچه هایی که طبیعی به. دنیا میاند بالاست چون اب ریه طی رد شد ...

ببین بدن ب بدن فرق میکنه،مهمتر از هر چیزی آمادگی و پذیرش ذهنی و روحی مادر برا زایمان طبیعیه،حالا ی عده تنگیه لگن دارن و جسمأ نمیتونن ک اون بحثش جداس،ولی بقیه اگ بپذیرن و همکاری کنن و ب جای جیغ و داد،تنفس رو رعایت کنن،خ راحتتر میشه

2706