2737
2739
عنوان

زایمان طبیعی راحت کسی داشته؟

1806 بازدید | 149 پست

میدونم شیردهی مادرانی که زایمان طبیعی میکنند عالیه و بچه گشنه نمیمونه

دوستم گفت درد زایمان مثل در پریودیه! ماهایی که درد میکشیم اونم میتونیم تحمل کنیم

اما برای ادمایی که پریود دردناک ندارند سخته

حالا شما کسی زایمان طبیعی داشته که اواقعا راضی بوده باشه؟

⛔️⛔️توجه: پستهای منو لایک نکنید لطفا!!❌❌❌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم انگار 120 تا استخون همزمان خورد میشه(معادل سازی کردن). از پریود دردش خیلی بیشتره واسه منکه اینجوری بود و البته من دو قلو داشتم... در کل اگه برگردم عقب طبیعی زایمان نمیکنم. 

من چون مامانم اصلا کمکم نبود طبیعی رو انتخاب کردم ک زود سرپاشم ب بچه ها برسم.

من زایمان راحت داشتم

زندگی است دیگر گاهی خسته ت میکنه خیلی خسته ت میکنه،اونقدر ک دوست داری خودکارتو بذاری لای صفحات زندگیت وُ یه مدت بری سراغ خودت،هیچکیو نبینی باهیچکس حرف نزنی،حتی نفسم نکشی اما مشکل از اینجاست بعد ک برمیگردی میبینی یک نفر خودکارو از لای کتاب زندگیت بیرون کشیده و توهم یادت نمیاد کدوم صفحه بودی گم میشی...و هیچی توی دنیا بدتر از این نیست ک ندونی کوجای زندگی هستی
2738

من مرداد پارسال زایمان طبیعی داشتم، ساعت ۸ صبح رفتم بیمارستان، ۱۱ پذیرش شدم دقیقا ۱۰:۴۰ دقیقه شب زایمان کردم

به عقب برگردم بازم زایمان طبیعی انتخاب اول و آخرمه، تنها توصیه ای که میتونم بهتون بکنم اینه که حتما و یقینا و بدون شک مامای همراه خوب بگیرین، فقط وقتی درداتون شروع میشه میفهمید چی میگم.

خدایا هر لحظه شکرت♥️

من زایمان طبیعی داشتم 

بهترین خاطره زندگیم شده

نمی گم سخت نبوده 

ولی ارزششو داشت 

بعد زایمان راحت راحتی 

انگار نه انگار 

البته دکتر و بیمارستان هم شرطه عزیزم 

من بیمارستان نیمه خصوصی رفتم 

خود دکترم بچه رو دنیا آورد   ماما فقط همراهش بود 

ینی اونی ک میگه درد پریودی بیارید نشونم بدید حلقه اویزش کنم😂😂

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 

بدون درد رفتم تو یکساعت زایمان کردم..بستگی به خود ادم و رحمش داره 

زندگی است دیگر گاهی خسته ت میکنه خیلی خسته ت میکنه،اونقدر ک دوست داری خودکارتو بذاری لای صفحات زندگیت وُ یه مدت بری سراغ خودت،هیچکیو نبینی باهیچکس حرف نزنی،حتی نفسم نکشی اما مشکل از اینجاست بعد ک برمیگردی میبینی یک نفر خودکارو از لای کتاب زندگیت بیرون کشیده و توهم یادت نمیاد کدوم صفحه بودی گم میشی...و هیچی توی دنیا بدتر از این نیست ک ندونی کوجای زندگی هستی

مثه پریود که نیست صدبرابر بدتره انگار میخاد رحم کنده بشه بیاد بیرون  اینم بگم بستگی به استانه دردت داره و خوب  بنیه و راحتیه زایمان هرچی زودتر فارق بشی کمتر درد میکشی من خودم تجربه نداشتم اما زیاد دیدم دردش همون وقته بهد تموم میشه میره خوبیش اینه بازم بسته به این داره که گزینه مناسبی باشی

عزیزم انگار 120 تا استخون همزمان خورد میشه(معادل سازی کردن). از پریود دردش خیلی بیشتره واسه منکه این ...

دوقلو رو طبیعی آوردی؟

ماشاالله بهت

تا حالا نشنیدم

تو خ شجاعی،ب خودت افتخار کن

2706