2733
2734
عنوان

بیاید شوهرم 🤦‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 911 بازدید | 41 پست
طبیعیه عزیزم با توجه به شرایط کرونا خودتون بزنید بهتره چون عادت نداشتی دردت گرفته و کبود شده منم ...

جدی وای عزیزم خیالم راحت شد خدا خیرت بده که گفتی خیلی نگران بودم

دخترم تو قشنگ ترین اتفاق امسال منی😍😘🥰🤩 دوست عزیزاگه داری امضامو میخونی لطفا برا سلامتی دخترکم یه حمد مهمونم میکنی 🙏😊
هرررررر جا عشقته بزن دوستمم ای وی اف کرده بود اون ۳۶۰ تا زیر جلدی زد اونقدر روی دستاش زده بود که م ...

عه پس زیادم مهم نیس کجا باشه من انقد حرص خوردم🤭

دخترم تو قشنگ ترین اتفاق امسال منی😍😘🥰🤩 دوست عزیزاگه داری امضامو میخونی لطفا برا سلامتی دخترکم یه حمد مهمونم میکنی 🙏😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همینو بگو دستموو نمیتونم بالا ببرم بعد اون خانوم تو خونش نشسته میگه طبیعیه😕

باور کن طبیعیه منم اولیو زدم نمیتونستم دکمه لباسمو ببندم اصلا تکونش بدم دو روز دیگه درست میشه

در ضمن خانوم گل ای وی اف از این دردا زیاد داره خودتو قوی کن....این همه فکر و نارحتی استرس واسه اولین امپول

نمیخوام روحیتو خراب کنم ولی استانه تحمل دردتو بیشتر کن

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤
2728
باور کن طبیعیه منم اولیو زدم نمیتونستم دکمه لباسمو ببندم اصلا تکونش بدم دو روز دیگه درست میشه در ضم ...

باردارم برا جلوگیری از سقط بهم داده

چرا مردا تا قبل ازدواج نه مادر براشون مهمه نه خواهر همینکه ازدواج کردن مادر خواهرشون عزیز میشن

مادر خواهره هم همینه ها

نه داداش براشون مخمه نه پسر 

البته بعضیا 

همینکه ازدواج میکنن انگار براشون هوو اومده 

و البته بنظرم واسه خانواده شوهر باید فک کنی خانواده خودته هیچوقت حرمتا و احترامارو ا بین نبری

والا اطراف من از همون اول برا خواهر مادرشون میمیرن نمونش شوهر خودم هر جا بخواهیم بریم میگه پدر و ماد ...

عزیزم مگ چیه 

من شخصا اگ کسی ک میاد خاستگاریم با پدر مادرش خوب نباشه و بهوشن احترام نزاره هییییییچ جوره جواب بله نمیدم بهش 

کسی ک به مامانش احترام نمیزاره ب من میزاره؟

بعد اون بیچاره هام گنا دارن بچه اوردن ک دم پیری تنها نباشن..دلخوشیشون همینه دیگ

2738

عزیزم بیا برو پیش یک مشاور خوب. بنظرم از این مسائل سر سری نگذر. من واقعا زندگیم رو به این مشاوره ها مدیون هستم. البته خیلی مشاوره رفتم هیچ کدومشون به درد نخوردن تا اینکه یدونه خوبشو پیدا کردم که شمارشو واست میذارم ازش وقت بگیر. 09351305590 دکتر خشایار نعماوی زاده. مطبش تهران هست و مشاوره تلفنی و حضوری میده

عزیزم بیا برو پیش یک مشاور خوب. بنظرم از این مسائل سر سری نگذر. من واقعا زندگیم رو به این مشاوره ها ...

خیلی ممنون عزیزم لطف کردی 🌺