2737
2734
عنوان

بیاید شوهرم 🤦‍♀️

911 بازدید | 41 پست

هفته پیش دکترم آمپول زیرجلدی تجویز کرده رفتیم درمانگاه زدیم شوهرم گفت یاد گرفتم خودم میزنم نمیدونم زد رگ دستمو پاره کرد یا چی که چهار پنج روزه جاش کبود شده و شدید درد میکنه هرچقدر میگم یه بلایی سر دستم اومده بریم دکتر میگه خواهرم گفته طبیعیه نمیدونم چرا فکر میکنه خواهرش تجربه داره در صورتی که نه سواد درست حسابی داره نه تجربه مشابه منو داشته 😕😐

دیشبم دوباره داشت میگفت من پرسیدم طبیعیه حرصم گرفت گفتم اونی که گفته دکتر بوده یا پرستار حالا از دیشب تازه قهر کرده به خاطر خواهر جونش که تو چرا طعنه زدی توف به ذات کسی که تجربه نداره و الکی دخالت میکنه آخه یکی نیس بگه به توچه 😖😡

دخترم تو قشنگ ترین اتفاق امسال منی😍😘🥰🤩 دوست عزیزاگه داری امضامو میخونی لطفا برا سلامتی دخترکم یه حمد مهمونم میکنی 🙏😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وا ت چرا اجازه دادی آخه 

خب زیرجلدیه اولیشو درمانگاه زدیم دقیق جاشو نشون داد که کجا بزنیم تو  بازو حالا چند روزه دیگه خودم دور ناف میزنم دیگه مشکلی ندارم

دخترم تو قشنگ ترین اتفاق امسال منی😍😘🥰🤩 دوست عزیزاگه داری امضامو میخونی لطفا برا سلامتی دخترکم یه حمد مهمونم میکنی 🙏😊
2738

😂😂😂

آیییی خدا ، مگه با یدفعه نگا کردن میشه یادگرف که چجوری زد 🤣

میگفتی چجوری طبیعیه اخه؟!! دکتر میزنی اصن انگار نه انگار بعد او زدی کبودم شه طبیعیه😒

کاربری دو نفره ست....... چالش‌ناشناسم 🦋 https://harfeto.timefriend.net/16378372719844⚜️ 
منم ازین زیرجلدیا ده تا داشتم  جاش خیلی کبود شده بود

وقتی زد تا چند دیقه خون میومد 

طبیعیه عزیزم، گاهی اینطور میشه، زیرجلدی با زاویه ۳۰ درجه هست و اگه زاویه رو رعایت کرده باشه درسته، گاهی ممکنه کبود بشه

درود و صلوات بر حضرت محمد و آل محمد(ص)   به حرمت اولین بوسه ای که در زمان تولدم بر صورتم نشاندی و به یاد آخرین بوسه ای که در هنگام وداعت بر صورتت زدم... تو را عاشقانه دوست دارم. دلتنگتم مادرم

کار نداره یه پنی سیلین بگیر شب بهش بزن حالش جابیاد شایدم هوا توش بود که باعث میشه بفهمه کشک نیست...

الان خشتک شلوارم بخوای بدوزی بایستی تخصصشو داشته باشی دیگه امپول که بماند...

یک روز آخرین کسی که تو را میشناخت خواهد مرد و خاطره تو فراموش خواهد شد...         پس به بهترین و لذت بخش ترین وجه ممکن زندگی کنیم همراه با عشق و بندگی خدا...               مهندس خردادی ۷۴ی😎
2706