2733
2739
عنوان

****همه چیز درباره قشم ****

| مشاهده متن کامل بحث + 280594 بازدید | 660 پست
سلام به مامانای قشمی و مسافران قشم
منم قرار هفته دیگه برم قشم.میشه یه کمک بهم بکنید که کدوم مغازه ها رو شما ازش خرید می کنید و بهش اعتماد دارید که جنساش تقلبی نیست مخصوصا لوازم آرایش و کرم و اینها.

لباس بچه هم اگه بگید کجا خوبه ممنون میشم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوست جونیای عزیز، میشه لطفا راهنمایی کنین قراره چند روزه دیگه بیام قشم. دو سه روز بیشتر آنجا نیستم ،

1- آب و هواش چطوره؟ 2- قیمتها چطوریه قشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لططفاااااااااا
- مراکز خرید که قیمتهاش نجومی نــــــــــباشه و جنسهاش خوب و شیک و تقلبی نــــــــــــباشه معرفی کنین (شلوار جین خوشگل و پالتو .، صندل خوشگل و ...... ) راهنمایی کنین ترجیحا محدوده هتل درگهان باشه
3- جاهای دیدنی اش که واقعا با حال و قشنگ باشه
2742
سلام بچه ها من هفته پیش قشم بودم. هوا واقعا خوب بود. ما بعضی از جاها دیدنی رو دیدیم. دره ستارگان و غار خوربس رو رفتیم جالب بودن و تقریبا بی هزینه. جزیره هنگام رو هم رفتیم که من واقعا به همتون توصیه میکنم.با قایق موتوری میبرن و دلفین ها و ماهی ها و ساحل نقره ای واقعا زیبا هستند. فقط صبح زود ساعت 8 و 9 اینا برید که دلفینا بالا بیان.
خرید هم جنسای مارک زیاد نداره و نسبت به عید که ما رفته بودیم کاملا جنسا قیمتاش بالا رفته بود. ولی خوب هنوزم خرید بعضی جنسا مثل لباسا تو خونه و لباس بچه و لباس زیر و بعضی لباسای مردونه و چادر مسافرتی بصرفه هست. چونه هم زیاد بزنین.
در کل من از سفرم راضی بودم هرچند که من توقع داشتم ارزون تر باشه و زیاد خرید نکردم ولی خوب به من خوش گذشت.
در کل اگر بگردین و وقت بذارین جنسای با قیمتا مناسب میتونین پیدا کنین.
2740
ببین مینا جون قشم یه جوریه که بیشتر باید بگردی تا چیزا خوب گیرت بیاد. تو قشم پاساز خلیج فارس (بازار چینی هاشم بد نیست بعضی چیزاش)و سیتی سنتر که خب شیک تره و البته گرون تر. تو درگهانم پاساز دو دلفین و نور خوب بودن تقریبا. ببخشید اسم مغازه ها یادم نیست. ولی تو همین پاسازا بگردی خوبه.
مثلا من شلوار لگ اونجا خریدم از شهر خودمون 15تومن ارزون تر. یا لباس زیرا و بچه خوب بودن تقریبا.
زیاد اونقدا پاساز نداره.همینا بیشتر مهم هستن.اگه خوب بگردیشون تا حدودی قیمتا مناسب رو میتونی پیدا کنی
انشالله سفر خوبی داشته باشین
مریلا جون چون من ساکن خود قشمم نمیتونم مقایسه داشته باشم .

تو پاساژ ستاره قشم طبقه دوم لاین مهتاب (فکر کنم ) یه مغازه وسایل کریسمس باز شده اگه اومدین حتما سر بزنین .جورابهای کنار شومینه کریسمسی داشت با طرح های خیلی زیبا . برای اتاق بچه و حتی کنار شومینه هم میشه آویزان کرد خیلی خوشگل بودند.
قیمت اونایی که من پرسیدم از 15 تومن بود تا 19 تومن .

من برای خواهر شوهر نمک دریا قیمت کردم برای رفع سیاهی بدنه . میگفت تو شهر خودشون 10 هزار تومنه اینجا قیمت گرفتم از 2 تومن بود تا 3500 تومن .
2706