2752
2739

ای رو خدمتت بگم ممتها چون نه من اونو فالو داشتم نه اون منو پیامش رفته بود تو قسمت بایگانی که بعد دو هفته پیامشو دیدم و پرسیدم چه قضیه ای

گفت راستش نمیدونم چطوری بگم اما داداشم تو اینستا دیدتت و خیلی ازت خوشش اومده منم جا خوردم که شما اصلا کی هستی من شمارو نمیشناسم ، گفت ما آشنا نیستیم ؛ بعد جالبه گفت لطفا دلشو نشکن و چند بار باهاش برو بیرون شاید نظرت عوض بشه ، داداش من مثل بقیه پسرا نیست  ... اصلا انگار داشت جوک تعریف میکرد😂 پروفایل پسره رو واسم فرستاد معلوم بود آدم نرمالی نبود ، بهش گفتم من نمازخونم و هیئت میرم و تیپمم رسمیه گفت چه بهتر😑😂 ، گفتم از نظر تیپی اصلا به هم نمیخوریم گفت واااا هر‌کی تیپش اینجوری باشه بدرد نخوره ؟گفتم نه ولی من الان روراست باشم خیلی بهتره تا اینکه نقش بازی کنم 

بعد پرسیدم برادرتون نمازخونه ؟ گفت نه ولی هیئت میره دیدم اینا معلوم نیست کدوم حرفاشون راسته کدوم دروغ بلاکش کردم و پیام های خودمم پاک کردم و پسره رو هم بلاک کردم چون دختره خیلی پررو بود و من حوصله دردسر از طرف آدمای غریبه رو نداشتم 

خوب کردم؟

یہ مورچہ افسردگے میگیرہ😪 ازش مے پرسن چتہ ؟ مے گہ :هفت سال عاشق یکے بودم آخر فهمیدم چایے خشکہ😭😂  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

آره

حتی اگر حرفاش درست بود،انتخاب کردن پسری ک برای یه پیشنهاد ساده عرضه نداره و پشت خاهرش قائم میشه،درست نیس

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  

پسره پروفشو دیدم 

اسمش محمد بود.

روی دست راستش تتو داشت یه کلاه مشکی با یه هندزفری مشکی 

اصلا عجیب غریب بود🥲😂

یہ مورچہ افسردگے میگیرہ😪 ازش مے پرسن چتہ ؟ مے گہ :هفت سال عاشق یکے بودم آخر فهمیدم چایے خشکہ😭😂  

آشنا بوده میخواسته ایسگات کنه😂😂

منم یبار آبجیم و اینطوری ایسگا کردم گفتم داداشم ازتون خوشش میاد قسم قرآن و آیه میخوردم که داداشم خیلی دوستت داره😂😁

ولی اون خداروشکر نخ نداد

در جواب ابلهان آنقدر خاموش ماندم كه گفتند حرف حساب جواب ندارد😂

تو واقعیت نمیشه به کسی اعتمادکردچه برسه به مجازی

توی قصه زندگیت نقش اول داستان خودتی ،پس قوی باش وکم نیار دختر😎اسم کسایی که موقع شکست ترکت کردن رو بنویس وبرای جشن پیروزیت  دعوتشون کن✌️