2733
2734
عنوان

شما باشین با این شرایط میرید خونه خودتون

| مشاهده متن کامل بحث + 120 بازدید | 19 پست
برو محل نزار بزار دعوا شه فداسرت  فقط شوهرتو همراه خودت نگه دار

شوهرمم همراهمه عشقم، با سیاست میشه یکم رامش کرد. ولی اون خیلی ع.... ن میترسم خانواده شوهرمو یاد بده پدرشوهرم نانجیبه خیلی،ی باز اونقدر ت گوششون خوند ک پدر شوهرم هرذچی لایق خودش بود ب من گفت، بعد ک شوهرمو فرستادم رفت داد و بیداد کرد دیدن حق با منه

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 
سلام دوست عزیز بنظرم برو خونه خودت و سعی کن با جاریت در ارتباط باش و سعی کن راضیش کنی تا برگرده به ز ...

عزیزم حاریم ی فتنس همهم اطرافیان میگن چوب قلبش میخوره، زن شوهر بهم میومدن، اگر با اون ارتباط بگیرم یعنی قشنگ جفتشو گذاشتم ت خونم

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گفتم مثلا این وسط یه خیری هم کرده باشی    

ب اینا خیر نیومده 🤣🤣

من گفتم برادر شوهرم الان ک زنش رفته ساید آدم شده، دیدم نه داره از حسادت میترکه میخاد منم ول کنم برم 

2731
شوهرمم همراهمه عشقم، با سیاست میشه یکم رامش کرد. ولی اون خیلی ع.... ن میترسم خانواده شوهرمو یاد بده ...

وقتی شوهر ادم با ادم باشه اصلا مهم نیست خانواده شوهر چی و کی باشن

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند..آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..