2737
2734

سعی میکنم خلاصه بگم

الان مستاجرم جام تنگه این شهزی ک هستم چیزی نداره و.... 

خونه خودم ی شهر دیگس ک 2 ساعت با اینجا فاصله داره، بهترین امکانات برای بچه ها تحصیل و بازی و.... 

تنها بدی داره ی برادر شوهر دارم حسود نجس کثیف، خاله زنگ دو بهم زن، تا حالاچندین  بار باعث دعواشده همش. زنش از دستش عاصی شد9 ماهه قهزه طلاق میخاد، همش میخاد زنشو و منو نوکر باباش کنه، رو بدم میاد وسط من و شوهرمم می‌خوابه و...

از بدبختی من خونش ت همون شهرو همون منطقه‌ هست ک خونه منه، کسی رو نداره اونجا میتزسم برم همش بند من بشه، پدر شوهرمم اینا رو یاد بده ک منا نمیزاره خونه، شام و ناهار مجبور شم بزاش دزست کنم. خدا شاهده اگر ادم بود مشکلی نداشتم از اوناس ک رو بدم باید سواری هم بدم، شوهرمم خیلی راحت میتونه رام کنه. ولی فعلا شوهرم دست خودمه چون ازش دوریم. 

خیلی ذوس دارم برم خونه خودم اگر رفتم فکر کنم ی مدت جنگ اعصاب دارم تا ولم کنه

اینجا خیلی شرایطم سخته انصاف نیس خونه دارم. مستاجر باشم 

نگین بفروش اینجا بخر. اینجا اصلا ب درد نمیخوره... روستاس

ممنون میشم کمکم کنید برم یا نه؟ 

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اونجارو بفروش ی جا دیگ بخر

نمیتونم، اگه بفروشم دیگه شوهرم منو اون شهز نمیبره، رنگ داره یکم، میتزسم بفروشه بیاد اینجا بخره 

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 
برو اگه چیزی هم گفت انگشت کن تو چشش از حدقه دربیار،از حقت نگذر ولی با سیاست نزار ازت کولی بگیره

نمیدونم خسته شدم 😥

2738
نمیتونم، اگه بفروشم دیگه شوهرم منو اون شهز نمیبره، رنگ داره یکم، میتزسم بفروشه بیاد اینجا بخره 

بیشتر باشوهرت حرف بزن تا قبول کنه مستقیم نه ی مدت طولانی باید از سیاستات استفاده کنی

برو محل نزار بزار دعوا شه فداسرت 

فقط شوهرتو همراه خودت نگه دار

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند..آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..
تقصیر شوهرتونه که اون کارها و کرده 

اولا اره ولی الان دیگه شوهرمم جلوش وامیسته، حنی دعگا هم کردن. ولی غیرت نداره با اینکه بزرگتره خودش اول زنگ ب شوهرم، دید شوهرم زنگ نمیزنه میخاد بگه مندخوبم ولی هدفش اینه فضولی کنه، از بی خبری داشت می‌میرد 

باید یاد بگیریم از حقمون دفاع کنیم مرگ یک بار شیون هم یکبار ..رودربایستی نداشته باش....برو خونت حرفت هم رک بگو...مگه ادم چند بار زندگی می کنه که اون هم به ساز برادر شوهر باشه

لطفا زیر ۳۵سال ریپلای نکنه ...متشکرم
بیشتر باشوهرت حرف بزن تا قبول کنه مستقیم نه ی مدت طولانی باید از سیاستات استفاده کنی

دیدی ی وقتا ادم کم میاره، و میکنه، بخدا الان اون شدم خسته شدم، فقط میخام برم از این شهر 

سلام دوست عزیز بنظرم برو خونه خودت و سعی کن با جاریت در ارتباط باش و سعی کن راضیش کنی تا برگرده به زندگیش هرچند اگه به برادرشوهرت روندی فک نکنم بیاد سمتت حداقل با شوهرت صحبت کن بگو راحت نیستی در حضورش اینطوری شوهرت پا پیش میزاره و توام خراب نمیشی

2706