2737
2734
عنوان

الان ماه رمضونه ولی..

136 بازدید | 10 پست

بچه ها من لاغر بودم بعد الان تو دو ماه تقریبا 3 کیلو اضافه کردم بعد ولی الان ماه رمضونه روزه بگیرم بازم لاغر میشم  روزه هم نگیرم گناهه  بنظرتون چیکار کنم که هم روزه بگیرم هم لاغر نشم

لطفا یه صلوات برام بفرستید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اصولا تو ماه رمضان با توجه به تنوع غذایی ایرانی ها همه چاق میشن . زولبیا بامیه انواع شربت شیر برنج فرنی شله زرد انواع غذاهای برنجی و.....

لطفا اگه از مطالبم خوشت اومد یک صلوات یا فاتحه برای پدرم بفرست.ممنونم.  حرفی داشتی اینجا بهم بگو.                                 https://harfeto.timefriend.net/16684506750081

والا من تو ماه رمضون همیشه چاق میشم، همه غذاها پر کالریه، تو افطار هرشب بربری یا نون روغنی هست کنار پنیر و گوجه، ک خودش چندبرابر نون لواش کالری داره، فرنی،لرزون، شله زرد،سوپ،حلیم،آش، زولبیا بامیه اینا همش سرشار از کالریه تا اونجایی میتونی بخور،مخصوصا بعد از افطار رفتی برگشتی زولبیا بامیه بخور

2738
والا من تو ماه رمضون همیشه چاق میشم، همه غذاها پر کالریه، تو افطار هرشب بربری یا نون روغنی هست کنار ...

خداکنه که منم چاق شم . ممنون از نظرت عزیزم  

لطفا یه صلوات برام بفرستید
چجوری کالری شماری کنم؟ میشه بگی    

توگوگل سرچ کن کامل میاره بالا برات که باید چیکارکنی

فقط نیاز به برنامه کالری شمار مثل مانکن داری همین

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش