2733
2734

من یه خواهر دارم که شدیدا عذابم میده، تو تاپیکای قبلیم هست لطفا اگه خواستین قضاوتم کنین اول اون تاپیکامو بخونین اگه حق رو بهم ندادین هرچی خواستین بگین،

خواهرم به شدددت حسود و بد ذات و خدا نشناسه، 

بی دلیل از بدبختی ادم دلش خنک میشه، از بس ب زندگیم حسادت میکنه که وفتی بچه م سقط شد اون خوشحال شد، همه تلاششو میکنه تا دل منو بشکنه چون حسادت چشماشو کور کرده، سطح زندگیش از ما پایین تره مدام مقایسه میکنه و ارامش نداره،

همیشه پشت سر خودمو شوهرم حرف میزنه و ...

حالا با شوهرش دعوای سنگینی کرده و از خونه ش قهر کرده و رفته یه جایی که شوهرش پیداش نکنه، نمیدونم خونه کدوم فامیل،فقط میدونم همه در جریان دعواشون هستن و به همممه تاکید کرده که فقط من ندونم،

از بس پز زندگی خیالی شو داده و دل منو شکسته الان ترس داره از اینکه من بفهمم زندگیش چه گندیه،

من از دیشب تا حالا هی یه کرمی میاد تو تنم بهش بفهمونم میدونم از خونه قهر کردی باز میگم لعنت بر شیطان این چکاریه اخه اگه منم اینکارو کنم که دیگه با اون فرقی ندارم،

ولی از بس اشکمو دراورده، از بس با اون زبان عین مارش خون به دلم کرده هی وسوسه میشم،

یه چیزی بگین که جلومو بگیره😔 نمیخام اینکارو کنم چون خدا از دستم ناراحت میشه،

ولی فرصتیه که اون همه نیش زبون و گریه هامو تسکین بدم😭 خواهرانه باهام حرف بزنین لطفا

از یه طرف میگم اگه زندگی من خداروشکر اینقد اروم و عاشقانه س بخاطره لطف خدا بوده، چون همیشه ی همیشه خدا رو در نظر داشتم، اکه زندگی اونم کرم خورده بخاطره اینه که هیچوقت تو حرفاش خدا رو درنظر نمیگیره، به راحتی چرت میگه و دل میشکنه،

با خودم میگم مثه همیشه بسپار ب خدا ولی باز وسوسه میشم ب روش بیارم😣

ختم ۴۰ روز زیارت عاشورا گرفتم تا نی نی سالم به دنیا بیاد☺️

خود دانی 

دوست دارم ب اون مویی ک میریزه یا اون دندونی ک خراب میشه بگم احمقا چرا متوجه نیستین ما تو یه تیمیم😑 _ دلم یه اکیپ شادِ بیشعور میخواد ک فقر فرهنگی توش بیداد کنه😁  _ فقط یه دختر میتونه 6 ساعت با دوست صمیمیش تلفنی حرف بزنه بعد بگه حالا بقیه شو ببینمت بهت میگم😑 _ انقد بعضیا بیشعورن ک خود بیشعورم انقد بیشعور نیس😁 _ هیچکس لیاقت اشک های تو را ندارد و کسی هم ک چنین ارزشی دارد ، باعث اشک ریختنت نمیشود 🙂 _ من ادم خوش سلیقه ای هستم ولی پول کافی برا اثباتش ندارم😁 _ بخندین ولی وابسته نشین من موندنی نیستم😎 _ تو دنیایی ک 51 بر17 بخش پذیره هیچ چیز از هیچکس بعید نیس😐_ کمی فک کردم ، دیدم در حقیقت این گیاها هستن ک دارن ما رو پرورش میدن بهمون اکسیژن میدن ، تا رشد کنیم در اخر بمیریم کود شیم تا مارو مصرف کنن😁  _تجربه ثابت کرده برا بعضیا چه برینی چه بمیری یکیه ، پس برینید ک بعدا دلتون نسوزه 😁_از ادمایی که خوراکیامو بهشون تعارف میکنم و اونام میخورن متنفرم 😐  _الان از طرز ماسک زدنتون میفهمم چجوری ناخواسته باردار میشین 😐_ عده ای در این جهان با بهترین امکانات از زندگی لذت میبرند ، اما وعده ی زندگی در جهان دیگری را ب مردم میدهند!!                                      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همینکه به بقیه گفته شما از دعواشون باخبر نشی بسشه

کاربری قبلیم پاش پاش شد😅من به اون لک لک پدرسگ گفتم منو سوئد پیاده کنه،دهنشو باز کرد که بگه باشه افتادم اینجا😅 ی حسی بهم میگه در کنار سقراط و بقراط، یکی به اسم حبه مقراط هم توی تاریخ بوده ولی نتونسته آدم مهمی بشه و تاریخ فراموشش کرده😂
2738

تو عین اون نباش

خدا تورو دوست داره بخاطر دل پاکت

کسی رو اذیت نکن بسپرش به خدا 

با اینکارت دیگه چه فرقی با اون داری؟

بسان رود که در نشیب دَره سَر به سنگ میزند رَوَنده باش                                                                       امید هیچ مُعجِزی ز مرده نیست، زِندِه باش🌿
2706