2737
2734
عنوان

خونتون ..راضی هستین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2296 بازدید | 188 پست
ن نیستم چون پذیراییم خیلی بزرگه 😕

دقیقا منم همینطورم،زمستونا اصلا گرم نمیشه و مثل مسجد میمونه بخاطر بچه هام نمیتونم چیزی بذارم

میشه برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی🥺هرکی فرستاد بگه برای حاجت دلش آیت الکرسی بخونم❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اماده باش بیان بگن: مدیر عاملیم.حقوقمون ۳۰میلیونه.خونمون ۱۰۰۰متر

من خونمون ۱۵۰۰متره ولی مدیر عامل نیستم😂

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

ما روستاییم ۶۰۰ متره ولی ۲۰۰ مترش فقط ساختمونه بقیش باغه.

من ترجیح میدم افسوس بخورم که چرا اون کار رو انجام دادم تا اینکه افسوس بخورم کاش اون کارو انجام میدادم!
2740
همه چیز میزامونو فروختیم اینو خریدیم  دیگه چاره ی دیگه ای نداشتیم باید راضی باشیم😄😄 ۶۸ متر ...

واای ۶۸ اذیت نمیشین؟چن تااتاق داره؟

سلام به هرچیزی که به وقتش می آید..خدایاشکرت..💚

30 متره مال خودمونم نیس  😕

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️