2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

متن منو بخون اشتباه نخواه  بدون و فراموش نکن کی قراره حاجت روا کنه ترو

می‌دونم عزیزم من به شهید ابراهیم هادی متوسل شدم که برام پیش خدا دعا کنن که حاجتمو بگیرم اما جواب نداد

يابن الحسن،خـدا کنـد کـه مـرا با خـدا کنـي آقـا،ز قيد و بند معـاصي جـدا کنــي آقـا،دعاي ما به در بسته مي خورد ،ای کاش خودت براي ظهورت دعا کني آقا  ، اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ( لا حَولَ ولا قُوَّةَ إلّا بِاللَّهِ العَليِ العَظيم)
چون حاجتشو میخواد

خو بخواد 😐چه ربطی داره یکی حاجتش اتیش زدن خودشو عقل چی میگه؟خدا حکمت و مصلحت میسنجه 

حتما رای میدم چون این حقه منه که سرنوشتمو تعیین کنم .به اقای رئیسی رای میدم چون علاوه بر برنامه کارنامه داره میتونی تحقیق کنی -عزیز !رای نمیدی؟نده !من و دیگران میریم و به جات تصمیم میگیریم�🤗خانومای عزیزی که شبهه دارن و دنبال جوابن میتونن درخواست بدن 0•پاسبانِ حَرَمِ دِل شُده ام شَب هَمِه شَب،کِه دَر این پَردِه جُز اندیشِه ی "او" نَگذارَم• سلسله مباحث از بعثت تا ظهور استاد پناهیان عالیه اگه میخواید دین اسلام رو بشناسید🌸    ●فقط حیدر امیرامومنین است ●  جانم فدای علی و خاندانش 🌱  ماه را گم نکنی بین چراغانی ها 🌱                               فرض کن حضرت مهدی (عج ) به تو ظاهر گردد/ ظاهرت هست چنانی که خجالت نکشی؟/ باطنت هست پسندیده ی صاحب نظری ؟/ خانه ات لایق او هست که مهمان گردد؟/ لقمه ات درخور او هست که نزدش ببری ؟/ پول بی شبهه و سالم زهمه داراییت.../ داری آنقدر  ک یک هدیه برایش بخری؟/ حاظری گوشی همراه تو را چک بکند ؟/ با چنین شرط ک در حافظه دستی نبری!/ واقفی بر عمل خویش تو بیش از دگران... میتوان گفت تو را شیعه اثنی عشری؟؟؟
2731
اعتقادت رو ببر بالا

گلم سه ساله دعا هام بی جواب موند اوضاعم از روز اول بدتر شده دیگه هیچ امیدی برام نمونده با این شرایطم 😔

يابن الحسن،خـدا کنـد کـه مـرا با خـدا کنـي آقـا،ز قيد و بند معـاصي جـدا کنــي آقـا،دعاي ما به در بسته مي خورد ،ای کاش خودت براي ظهورت دعا کني آقا  ، اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ( لا حَولَ ولا قُوَّةَ إلّا بِاللَّهِ العَليِ العَظيم)
گریه کن التماسشون کن بگو حتی اگه به صلاحم نباشه حاجتمو میخوام 

نه... مصلحت نباشه از چاله خدای نکرده میوفته تو چاه.

از اقوام ما کسی بود که بچه دار نمیشد، اینقدر دعا و ختم و نذر و گریه و التماس... بلخره بچه دار شد ولی دخترش سندروم داون داره. حالا اوضاش بهتر شد یا بدتر؟؟!!

🌹لطفاً واسه رسیدن به ۲تا حاجتم خیلی دعا کن🌹
2740
چند سالته 

بیست و سه 

می‌دونم عزیزم من به شهید ابراهیم هادی متوسل شدم که برام پیش خدا دعا کنن که حاجتمو بگیرم اما جواب ندا ...

ختم دعای نادعلی بگیر و با ایمان قوی بخون  نگو با خودت ببین صدامو نشنید  ببین ضامن دعام نشد  هیچ وقت اینو نگو  مطمعن باش به صلاحت نبوده

و اینکه

عواملی که باعث براورده نشدن حاجت هستن رو هم سرچ کن بخون   خیلی خوبه  گاهی داری کاری میکنی ناخداگاه خودتم نمیدونی  اما همین باعث میشه به خواستت نرسی

مثل غیبت  مثل بد حجابی  مثل نخواندن نماز  مثل مسخره کردن  یا خیلی چیزای کوچک و بزرگ تر

🖤 دلم میسوزد و کاری ز دستم بر نمی اید 🖤باز میشه این در صبح میشه این شب  صبر داشته باش 🖤گر تو با بد، بد کنی! پس فرق چیست؟!💙یا حسین ادرکنی   یابالغوث ادرکنی 💙.. با گریه هام میاد غم هامو حل کنه   نزدیک میشه تا منو بغل کنه   از اسمون شهر خیلی پایین تره    درو که وا کنی💙 خدا 💙پشت دره   چشمامو بستم از کنارش رد شدم   چشماشو بسته تا نبینه بد شدم   هرکاری میکنم ازم نمیگذره  حسی که بین ماست از عشق بیشتره....     با خوشحالی دیگران خوشحال شو!  نوبت توهم میرسه😘😉     میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود: با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش

و اینکه هیچ وقت  تو دعاهاتون اسرار بیخود نکنید

که پشیمان میشید

دعا کنید    اما بگید اگر به صلاحمه مستجاب بشه

🖤 دلم میسوزد و کاری ز دستم بر نمی اید 🖤باز میشه این در صبح میشه این شب  صبر داشته باش 🖤گر تو با بد، بد کنی! پس فرق چیست؟!💙یا حسین ادرکنی   یابالغوث ادرکنی 💙.. با گریه هام میاد غم هامو حل کنه   نزدیک میشه تا منو بغل کنه   از اسمون شهر خیلی پایین تره    درو که وا کنی💙 خدا 💙پشت دره   چشمامو بستم از کنارش رد شدم   چشماشو بسته تا نبینه بد شدم   هرکاری میکنم ازم نمیگذره  حسی که بین ماست از عشق بیشتره....     با خوشحالی دیگران خوشحال شو!  نوبت توهم میرسه😘😉     میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود: با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش
مشکلتو میتونی بگی بهم

عزیزم میدونم الان میگی سنت کمه و این حرفا برای سن تو نیست حاجتم ازدواجه خدا خودش شاهد بوده توی این بیست و سه سال من با هیچ کس نبودم حتی توی صورت نامحرم به زور نگاه کردم دیگه آدمم دل داره نیاز داره دلم میخواد منم ازدواج کنم با یکی که دوستم داشته باشه کنارم باشه پشتم باشه ولی الان دیگه یکسال هست یه خواستگارم ندارم 😔

2706