2733
2734
عنوان

دلم یه کوچولو خوشبختی میخواد

368 بازدید | 30 پست

منم زندگیم مثل بقیه آدما باشه

از بار غم و مشکلاتی که به دوشمه خسته ام😔

یه ۳۵ ساله مجردم

که از همه جا تحت فشارم

تو شهر کوچیکی زندگی میکنم که هیچ تفریح و امکاناتی نداره

ولی در عوض آدمای به شدت فضول و طعنه زن و اهل غیبت و تمسخر و ....

که فقط نمک رو زخمات بپاشن و ببین چون بی کس و مظلومی اذیتت کنن

خیلی خستم از زندگی😔😔😔

کاش از سوی خدا صبر اضافی برسد...💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دوستان   اینو من بعد سالها تجربه و مشکلات وتحصیل در روانشناسی و... دارم  میگم..ما در مدار بدخلقی و خشم  مشکلات فقر و .... موندیم.. باید بیایم بالا مدار رو بیاریم بالاتر تا از این مرحله عبور کنی... گیرنده های رادیویی مغز و ذهنمون فقط روی کانال خشم و دعوا و اختلاف تنظیم شده... باید موج و عوض کنیم...وگرنه امواج همه کانال ها کانال شادی کانال سلامتی کانال عشق کانال ثروت  و  کانال فقر کانال مریضی کانال مشکلات همه امواجشون ارسال شده.. مشکل اینه با موج رو درست تنظیم نمی کنیم

بیا تاپیکم.... اونهاییکه دوست دارن با هم یه تحولی بدیم....

من توی ایتا دو تا کانال خیلی خوب رو دنبال می کنم‌... خیلی خیلی عالی هستند... بهتون توصیه می کنم حتما برید به نگاه بهشون بندازید.راستی من هیچ نفع و سود مالی برام نداره (منظورم دوستانی هستند که می گن تبلیغ می کنی )  اگر هم تبلیغه، تبلیغ کار بسیار مفید و قشنگ  دوتا متخصص هست که من خودم  ازشون استفاده می کنم. کانال طب بنیاد مصیرhttps://eitaa.com/masirbonyad_ir         _____ و دومی کانال همسران خوب  هست... فوق العاده است _____   https://eitaa.com/hamsaranekhoob    ___  در مورد کانال همسران خوب توی یک تاپیک قبلا توضیح دادم.. توی تاپیک های من تاپیک "  اونهایی که دارن با مشکلات دست و پنجه نرم می کنن"..برین توش... کامل توضيح  دادم
خوبه پس. اونقدر اعتماد به نفس داشته باش و برای خودت ارزش قائل شو که کسی جرات نکنه چیزی بشه

ازدواج نکردنم خودش یه مشکل بزرگ شده برام که بخاطرش با حرفاشون خیلی اذیتم میکنن

کاش از سوی خدا صبر اضافی برسد...💔
2706