2733
2734
عنوان

من دوست دارم اسمم افرا باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 781 بازدید | 69 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

افرا فقط یدونس بگو دهنت عادت کنه 😂😂😂 امروز هیجان داشت ن ؟؟؟

یا ابالفضل فرار کنید صاحابش اومد😂😂

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را که سر به کوه و بیابان تو داده ای ما را😍😁
2731

منم اسم هانیا رو دوست دارم اما اسم خودم هانیه هست البته اسممو دوست دارم قشنگه ولی هانیا ترکیبی می شه خب . بعضیام که بهم می گن هانی !‌ ای کاش همه می تونستن خودشون اسم خودشونو بذارن این مدلی همه راضی بودن . 

منم اسم هانیا رو دوست دارم اما اسم خودم هانیه هست البته اسممو دوست دارم قشنگه ولی هانیا ترکیبی می شه ...

اره عربا هرچی اسم بذارن واسه بچشون همون یه ام یا اب میاد اولش خودشونو اون طوری صدا میکنن

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را که سر به کوه و بیابان تو داده ای ما را😍😁
2740
به نظرم اسمتو عوض نکن ما تو فامیل داریم الان دو اسمه شده تا میگن فلانی میگن همون که اسمش قبلاً این ب ...

اره همینطگره، مامانبزرگ من اسمش ربابه بوده میذاره  اکرم، وای تا زمان فوتش خانواده و اقوام خودش رباب صداش میکردن

زنان متولد دی را هراسی نیست از سرما💕بی عشقْ جهان یعنی،  یکْ چرخشِ بی معنی 💖لطفا هر جا تاپیک راجع به متافیزیک و ماورا دیدین منم تگ کنید  
 کم ملکه گدایان ببین

پس فردا طرف اسمش رو تغییر میده به البرز افرا چشمه فرهاد 😂😂😂 خورشید

کاش عاشق مهدی(عج) بودن مد میشد💔        کوهیم ما تا ایستاده ایم روی پاهامون...😎               ماهیم تا خورشید هست رهبر راهمون..          در هیچ اساس نامه ای،حق تماشای زیبایی تو بانو به رسمیت نشاخته شده است! خیالت تخت           تحریم کن چادر بکش ب روی همه چشم ها . برنامه صلح امیزی در کار نیست✌     خدایا ما برای تو تیپ زده ایم بگذار نپسندنمان مارا به چه نگاه غیر همین که بنده خوشتیپ تو هستم مرا کافیست😍   اگر میشد میخواستم پس از مرگم  چادرم را هم با من خاک کنید میخواهم روزی که دستهایم خالیست.... امانت مادرم بانو فاطمه را دستم بگیرم.. و به او پس بدهم .  آن ها چفیه را خیس می کردن تا نفس هایشان”آلوده شیمیایی” نشودمن چادر می پوشم تا از نگاه های آلوده”دور بمانم اینی که میگن مشکی رنگ عشقه یعنی چادرمو عشقه  (خانوم وکیل اینده) 
2706