2733
2739
عنوان

من دوست دارم اسمم افرا باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 781 بازدید | 69 پست
پس فردا طرف اسمش رو تغییر میده به البرز افرا چشمه فرهاد 😂😂😂 خورشید

قسمت امروز یه امید و هیجان خاصی برای ادامه سریال بهم داد ، دیدی؟ نظرت برای ادامش چیه؟

گر قیامت قصه باشد من کجا بینم تورا؟
🤣😂😂😂😂😂 قسمت جدید امروز بدجوری روت تاثیر گذاشته ها

نبابا کلا 5 قسمت اولش رو دیدم دیگه بنظرم قشنگ نبود ادامه ندادم فقط خوب بد جلف 

رو دنبال میکنم چون طنزه

کاش عاشق مهدی(عج) بودن مد میشد💔        کوهیم ما تا ایستاده ایم روی پاهامون...😎               ماهیم تا خورشید هست رهبر راهمون..          در هیچ اساس نامه ای،حق تماشای زیبایی تو بانو به رسمیت نشاخته شده است! خیالت تخت           تحریم کن چادر بکش ب روی همه چشم ها . برنامه صلح امیزی در کار نیست✌     خدایا ما برای تو تیپ زده ایم بگذار نپسندنمان مارا به چه نگاه غیر همین که بنده خوشتیپ تو هستم مرا کافیست😍   اگر میشد میخواستم پس از مرگم  چادرم را هم با من خاک کنید میخواهم روزی که دستهایم خالیست.... امانت مادرم بانو فاطمه را دستم بگیرم.. و به او پس بدهم .  آن ها چفیه را خیس می کردن تا نفس هایشان”آلوده شیمیایی” نشودمن چادر می پوشم تا از نگاه های آلوده”دور بمانم اینی که میگن مشکی رنگ عشقه یعنی چادرمو عشقه  (خانوم وکیل اینده) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی چی چرا همچین فکری میکنی ؟    

توی فیلمای ایرانی که همش همینطوره😂 المیرا ها یا سوسولن یا بدجنس

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را که سر به کوه و بیابان تو داده ای ما را😍😁
قسمت امروز یه امید و هیجان خاصی برای ادامه سریال بهم داد ، دیدی؟ نظرت برای ادامش چیه؟

نه والا نظری ندارم برای ادامش آخه یکم  بنظرم دور از واقعیته و چرت آخه چطور خورشید تونست همچین کاری با البرز بکنه هرچقدر پسرش نباشه بلاخره بزرگش کرده

کاش عاشق مهدی(عج) بودن مد میشد💔        کوهیم ما تا ایستاده ایم روی پاهامون...😎               ماهیم تا خورشید هست رهبر راهمون..          در هیچ اساس نامه ای،حق تماشای زیبایی تو بانو به رسمیت نشاخته شده است! خیالت تخت           تحریم کن چادر بکش ب روی همه چشم ها . برنامه صلح امیزی در کار نیست✌     خدایا ما برای تو تیپ زده ایم بگذار نپسندنمان مارا به چه نگاه غیر همین که بنده خوشتیپ تو هستم مرا کافیست😍   اگر میشد میخواستم پس از مرگم  چادرم را هم با من خاک کنید میخواهم روزی که دستهایم خالیست.... امانت مادرم بانو فاطمه را دستم بگیرم.. و به او پس بدهم .  آن ها چفیه را خیس می کردن تا نفس هایشان”آلوده شیمیایی” نشودمن چادر می پوشم تا از نگاه های آلوده”دور بمانم اینی که میگن مشکی رنگ عشقه یعنی چادرمو عشقه  (خانوم وکیل اینده) 
2728
توی فیلمای ایرانی که همش همینطوره😂 المیرا ها یا سوسولن یا بدجنس

ای بابااااا به خدا من ایییییینقدر خووووووبم

اصلا فضول نیستم اصلا کار به کار کسی ندارم 

سوسولم نیستم ازسوسکم نمیترسم 

فقط دوست ندارم الی صدام کنن امی رو ترجیح میدم 

بیشتر الهام رو شنیدم میگن الی 

یا الناز

بی خیال دنیا تو فقط واسم بخند                                   اگه دنیا بد شد بی خیال بازم بخند 
ای بابااااا به خدا من ایییییینقدر خووووووبم  اصلا فضول نیستم اصلا کار به کار کسی ندارم  ...

اسمت قشنگه گلی ناراحت نباش

نرگس ها هم توی فیلما همش یا سن بالان یا دختر خیلی مثبت ولی من هیچکدومو نیستم😂

اسمت قشنگه گلی ناراحت نباش نرگس ها هم توی فیلما همش یا سن بالان یا دختر خیلی مثبت ولی من هیچکدومو ن ...

خیلی ممنون نرگسم قشنگه 

راست میگی نرگس ها همش بچه مثبت محجبه ان 

البته تو فیلما هم معمولا دختره اسم واقعیش المیرا نبوده اونم دروغ گفته

بی خیال دنیا تو فقط واسم بخند                                   اگه دنیا بد شد بی خیال بازم بخند 
2738
خیلی ممنون نرگسم قشنگه  راست میگی نرگس ها همش بچه مثبت محجبه&nbs ...

بیخیال تصورات بقیه:) من همیشه اونیم که تصورا رو بهم میریزه و کلیشه ها رو میشکنه😂

نمیدونم کلا به بعضی اسم ها حس خوبی ندارم شاید چون از یه سری آدم ها با این اسم ها یا شبیه این اسم ها ...

آها انشاله که از آشناهای من نیستی که از من خوشت نیاد

مازندرانی نیستی؟