2703
2553
عنوان

من دوست دارم اسمم افرا باشه

781 بازدید | 69 پست

افرا یا المیرا که صدام کنن الی از بچگی درباره الی می دیدم خوشم میومد اسممو صدا کنن الی  

خانواده و فامیلمون مسخره میکنن یکی اسمشو عوض میکنه بدتر با همون اسم قبلی صداش میکنن  

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را که سر به کوه و بیابان تو داده ای ما را😍😁

الی چطوری؟

دیگر از رفتن به دکتر زنان متنفرم اصلا خاطرات خوبی ندارم هر چه خاطره است یاس و ناامیدی است دست خودم نیست هر بار که با تست منفی روبرو میشوم تمام آرزوهایم یکباره خاموش میشود،تا به کی اینهمه صبر؟؟ خسته ام از نگاه های پرسش گر دیگران 😔خدا کاری بکن🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
منم دوس دارم شبیر باشم

منم البرز😂😂😂

کاش عاشق مهدی(عج) بودن مد میشد💔        کوهیم ما تا ایستاده ایم روی پاهامون...😎               ماهیم تا خورشید هست رهبر راهمون..          در هیچ اساس نامه ای،حق تماشای زیبایی تو بانو به رسمیت نشاخته شده است! خیالت تخت           تحریم کن چادر بکش ب روی همه چشم ها . برنامه صلح امیزی در کار نیست✌     خدایا ما برای تو تیپ زده ایم بگذار نپسندنمان مارا به چه نگاه غیر همین که بنده خوشتیپ تو هستم مرا کافیست😍   اگر میشد میخواستم پس از مرگم  چادرم را هم با من خاک کنید میخواهم روزی که دستهایم خالیست.... امانت مادرم بانو فاطمه را دستم بگیرم.. و به او پس بدهم .  آن ها چفیه را خیس می کردن تا نفس هایشان”آلوده شیمیایی” نشودمن چادر می پوشم تا از نگاه های آلوده”دور بمانم اینی که میگن مشکی رنگ عشقه یعنی چادرمو عشقه  (خانوم وکیل اینده) 

به نظرم اسمتو عوض نکن ما تو فامیل داریم الان دو اسمه شده تا میگن فلانی میگن همون که اسمش قبلاً این بود بعد تازه سخته کسی که ۱۶ سال به یه اسم صداش کردن اسمش عوض شه برای ما که اینطور بود🤷‍♀️

افرا خوبه ولی المیرا اصلا  المیرا انگار اسم یه آدم ناتو

ارع اسم دوبخشی بیشتر دوست دارم

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را که سر به کوه و بیابان تو داده ای ما را😍😁
2706