2737
2739
عنوان

خانما لطفا بیاین عکس خونمو ببینین راجب رنگ پرده نظر بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 2085 بازدید | 112 پست

والان دیگه مد نیست ..طرز چیدمان میلتون اشتباهه و در کنار قهوه‌ای میتونی از رنگهای سبز و بژ و طلایی استفاده کنی و طرح فرشاتون شلوغه پس رومیزی ساده بنداز هرچند مد نیست و میتونی از اکسسوری طلایی استفاده کنی ..اینا رو از یه پیچ اناهیتا _یاد گرفتم واقعا کارش حرف نداره و خیلی قشنگ آموزش میده

بدون کلام سابق !!!!!!کاربر قدیمی ۹۶/۳/۱۲ هستم..که ترکید..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین سبزو قهوه ای چقد کنار هم جذابه حس خوبی میده 

🎈م‍‌ن خ‍‌د‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا ع‍‌م‍‌ل ..!.😅🥀️🎈🚶🏼‍♀️
2731
گذاشتین لایکم کنین

گذاشتم عزیزم دوتا عکسه لطفا نظرتونو بگید

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
2738

همه چیز متناسب باهم هست ولی پیشنهاد میکنم پرده هارو عوض کنید از کرم نسکافه ای استفاده کنید و اباژور نارنجی کنار ناهار خوری رو بردارید و بوفه رو رنگ روشن انتخاب کنید سفید هم نه کرم بهتره

سحر مشخی هستم نه مشایخی...اشتباه سند شده  نسبتی هم با جمشید مشایخی ندارم...چون مشخی هستم نه مشایخی  
2706