2726

سلام. فعلا پرده حریر سفید زدم. می خوام براشون والان بگیرم. مبلام قهوه ایه. میخوام رنگ والان طوری باشه که خونه رو شادتر و دلبازتر نشون بده. از کرم و قهوه ای و اینام خسته شدم. به نظرتون چه رنگی بگیرم. سبز بهش میاد آیا؟

عکس پست بعد

@parva_tt   بیا کوکو کنیم  

خلاصه ک چشام دنیاییه                                                                 توجه توجه عشقم تتلیتی اعظم قبلییی برگشتههههههه خاسسستم یاداوریییی کنمممممم✌✌✌😌😌😌😌😌                                                               

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
@parva_tt   بیا کوکو کنیم    

وک وک وک وک وک

#سخن_سلطان من را از من بخواه و در من، نه پشت نقابی زیبا یا در لباسی مجلل، هر آنچه که هستم را دریاب، شاید در تنهایی زشت من خدایی بود زیباتر از نقاب و لباس مجلل. تتلیتی اعظم قدیمی
وک وک وک وک وک

😂😂😂

خلاصه ک چشام دنیاییه                                                                 توجه توجه عشقم تتلیتی اعظم قبلییی برگشتههههههه خاسسستم یاداوریییی کنمممممم✌✌✌😌😌😌😌😌                                                               

ابی فیروزه ای یا ابی کمرنگ قشنگش میکنه و شااد

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیر شدن منو داداشم ی صلوات بفرستین ❤️😍 اگه امضامو دیدی و فرستادی حتما بهم بگو منم برات بفرستم ☺️
2706