2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خدانکنه... انشاله همیشه زندگیت سفید و شفاف همراه با خوشی و سلامتی باشه

همچنین داداش گلم

ممنونم ازدعای قشنگت❤❤❤❤

چه بنویسم ؟ که دلتنگم من از شبهای تنهایی  
2738

چون مجردا با دوست پسرشون میرن تفریح و رستوران پیش خودشون میگن وای چقدر خوبه فکر میکنن ازد کننم همین بساطه

میان میبنن نه این خبرا نیست همش حرص و جوش وتحمل و قناعت و تو خونه موندن

از اون طرف خانواده شوهرتم اذیت کن باشن نمیتونی نفس بکشیییی

چون مجردا با دوست پسرشون میرن تفریح و رستوران پیش خودشون میگن وای چقدر خوبه فکر میکنن ازد کننم همین ...

خوب زندگی مشترک سختیای زیادی داره ولی لذتی ک همراه اون سختی میچشی میارزه زندگیتو با ی نفر تقسیم کنی

مجردام مشکلات زیادی دارن فقط باش کنار میان و اینجوری مردم فک میکنن زندگی مجردی چ کیفی داره

چه بنویسم ؟ که دلتنگم من از شبهای تنهایی  

چون برای فرار از فضای خونه و شرایط زندگی شون توی مجردی میان بدون فکر ازدواج میکنن بعدا میگن چه خری خوردیم. یا اینکه بعضی ها مسئولیت پذیر نیستن وقتی وارد زندگی مشترک میشن میگن مجردی راحت بودیم چرا ازدواج کردیم ،یا بعضیا بلد نیستن چجوری مشکلات رو حل کنن و یا افکار مسموم دارن زندگی شون بهم میریزه فکر میکنن بقیه مردا و زنا هم این شکلی ان میان میگن ازدواج نکنید، یا بعضیا خود خواهن یا مشکلات رفتاری و اخلاقی دیگه دارن نمیتونن بسازن میان میگن زندگی مشترک بد بود ، کلا توی زندگی مشترک همیشه باید یک طرف کوتاه بیاد یا زن یا مرد فرقی نمیکنه چون به هرحال زندگی بدون مشکلات نمیشه حتی خواهر برادر های دوقلو هم اختلاف دارن. حلال همه ی مشکلات عشقه فقط

خوشبختی این نیس که هرچی دوست داری داشته باشی،خوشبختی یعنی هرچی که داری دوست داشته باشی.خدایا بخاطر هرآنچه از فضلت به من بخشیدی و هرآنچه صلاح ندانستی و نبخشیدی تورا شاکرم.
2706