2733
2734

هم خانوما ج بدن هم اقایون

مجرد متاهل فرقی نمیکنه

فقط خواهشا شوخی رو بزارین کنار ی ج درست درمون حواله سوالم کنین

ینی مسئولیت پیمان ازدواج خیلی سخته ک متاهلا ازش بیداد میکنن!!!

💖تاپیکو الان میزنم شب میام برااختلاط

صداتون کردم تشریف بیارینا

درضم میدونم زیاد از اینجورتاپیکا بازدید نمیشه شایدم من طلسم شدم کسی نمیاد سراغم واس همی بیشترتونو تگ میکنم شب میام سراغ تک تکتون

اینم بگم بیشترتونو نمیشناسم فقط ازرو اعلانایی ک تو تاپیکام گذاشین منظورم لایکا وهمدصحبتی تو تاپیکا بوده تگ میکنم نریزین سرم ک چرا اقایونو تگ کردی هدفم از ایجاد ای تاپیک فقط اینه ک ب نظراتتون بیشترم ب ی ۲رهمی احتیاج دارم همی💖

میدونم زیادی پرحرفم فقط ۱چیزدیه هرکیو ک خودتونم میشناسین و متاهله وهم چنین دوستاتون تگش کنین💖

@کلمپیچ‍ 

@karaoke‍ 

@کیاان‍ 

@masih_rad‍ دلم براحسابتو خودت تنگ شده رفیق حسابتو برگردون🙏

@fatima_zaza

چه بنویسم ؟ که دلتنگم من از شبهای تنهایی  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چون هر کدوم سختی خودشو داره

هم مجردی و هم تاهل

یه کار اینترنتی با درامد عالییی دارم.اگر کسی مایل به همکاری هست پیشنهاد دوستی بده تا براش توضیح بدم چون شرکت فعلا جذب داره و اینکه این کار به سرمایه اولیه هم نیاز نداره و تو شروع کار هیچ پولی ازتون گرفته نمیشه                           امضا موقت(به دلیل جذب موقت شرکت)

من ازازدواجم رازی ام

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖
2738
2706