2733
2734
24 مدل سرویس لحاف 8 تکه ترک و کلی کالای خواب دیگه رو در لینک زیر مشاهده بفرمایید:

http://www.dorad.persianblog.ir

ست 8 تکه شامل:

لحاف، ملحفه دور کش دار، دو عدد کوسن پر شده، دو عدد روبالشت ساده، دو عدد روبالشت طرح دار

ابعاد لحاف: 220*240 (King size)

اینام چند تا نمونه از ستها......قیمت همه طرحهای ست لحاف 8 تکه هم 289 هزار تومان هست
ارسال در سراسر شهر تهران رایگان میباشد

سایر طرح ها را در لینک بالا ببینید.....
آپلود عکس
آپلود عکس
آپلود عکس
آپلود عکس
آپلود عکس
آپلود عکس

سایر مدل ها در وبلاگ لینک بالا.....
از روزهای تکراری ، استفاده ای غیر تکراری بکنید....شاید هدف از اینهمه تکرار، همین باشد . . .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه عزیزم جای تخفیف نداره. این قیمتی که من گذاشتم قیمتی هست که همسرم برای مغازه دار فاکتور میکنه
از روزهای تکراری ، استفاده ای غیر تکراری بکنید....شاید هدف از اینهمه تکرار، همین باشد . . .
سپید بانوی عزیز لطفا به لینک بالای صفحه و یا لینک توی امضام برید و بقیه مدل ها رو ببینید
2740
مامی مهسای عزیز طرح روفیا رو دیروز تموم کردم. ولی بقیه طرح های سرویس لحاف 8 تکه همگی موجود هستند دوست من
عزیزم واقعا زیبا هستن
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2706