2737
2739

یه توضیح مختصری بدم پدرشوهرم سه تاواحد داره اون دوتا واحدشو داده اجاره خیلی اصرار کردن ک بیاین طبقه پایین خودمون بشینین من قبول نکردم چون دلم نمیخواد با مادرشوهرم باشم چون وحشتناک فوضولو دخالت میکنه به همه چیمون کار داره وقتی ازداوج کردم ۱۵سالم بود الان ۲۵سالمه دوتا بچه دارم من پدرم فوت شده ارث و‌میراث بابام برام گذاشته یه زمین داشتم فروختم ماشین خریدم ب نام خودم ولی زیر پای شوهرمه شوهرم تو شرکت کار میکنه درامدشم بد نیست قبلا عموم بهم پول از پولای بابام میداد من خرج میکردم چون شوهرم کار درستی نداشت به اونم میدادم حتی براش گوشی و لپ تاپم خریدم اوموقع همش میگفتم بقیه چیزام بفروشم خونه بخریم  الان چهارساله مستاجریم مادرشوهرمم همش میگ زمینت ببین چن میبرن بفروش خونه بخرین 

من باید الان چیکار کنم تازه شوهرمم خیلی کاری ب من و بچه هام نداره همه مسیولیتشون با منه اهل بازی و گیم نت و شب بیرون موندن اینا هم هست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب بفروش خونه بخر به نام خودت 

خودت اسایش داری اینجوری

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند..آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..
2728

نفروش به مادرشوهرتم بگو وطیفه شوهرمه برای ما خونه تهیه کنه

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

اگه خونه خریدی بنام خودت باشه حتما

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2740

عزیزم بخر به نامه خودت!حداقل از بابت خونه خیالت راحته

دوستان عزیز هرکسی رو لایک میکنم برای حاجتش یک صلوات خاصه حضرت زهرا(س) میفرستم🌻میشه واسه رسیدنم به آرامش صلوات بفرستی دوست گلم🙏اللهم عجل لولیک الفرج🌼

والا تاجایی که میدونم وظیفه تو نیس پول خونه رو جورکنی،هرچی شوهرتو مفتکی صاحب اینجورچیزا کنی بدتر میشه وروز به روز بی عارتر وعیاش تر میشه،این قانونه طبیعته،باید مرد خودش زحمت بکشه سرش با کار وپول دراوردن وپیشرفت کردن گرم باشه کمتر میره سمت چیزایه بد