2733
2739
عنوان

مادرشوهرم اینا میگن زمینتو بفروش خونه بخر

| مشاهده متن کامل بحث + 250 بازدید | 23 پست

خونه بخر بزن به نام خودت 

فرقی نمیکنه زمین داشته باشی یا خونه 

لااقل خودت از اسباب کشی راحت میشی 

خودتون میگین شوهرتون خیلی مسیولین پذیر نیست پس لااقل خونه خودت میشینی

یا رفیق من لارفیق له

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظر من ادم باید تا خودش زندس از پولش استفاده کنه درسته وظیفه شوهرته خونه بخره ولی حالا ک نخریده و قرارم نیس بخره خودت بخر رااحت زندگی کن 

البته ب نام خودت

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند..آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..

نفروش  . هم بفروشی  این مردا و مادرشون خیلی زرنگن   یه کاری میکنه بری همون طبقه  خونه مادرشوهرتو بخری    الان با این قیمت مسکن   هرکی از خداشه مشتری نقد خوب پیدا بشه .  به عموت بگو  بفروشه  بعدا با عموت برید  یه خونه ای بخرید  به هیچ کسم نگو 

😂😂😂
2728
حرف بدی نمیزنه خونه بخر اگر میتونی از مستاجری در بیای از شوهرت ک انگار ابی گرم نمیشه

اره ابی ازش گرم نمیشه چون تاالان نذاشتنش توفشار ،بهش یادندادن وظایفشو..خونوادشم پشتشن وهمه چیوازعروسشون میخان،بیشترازاین خرج کنه شوهرش ازاینی که هست بی بخارتر میشه،جای اینکارا باید وظایفشو بهش یاداوری کنه

اره ابی ازش گرم نمیشه چون تاالان نذاشتنش توفشار ،بهش یادندادن وظایفشو..خونوادشم پشتشن وهمه چیوازعروس ...

ب اسم خودش بگیره 

مستاجری سخته من ک تحملشوندارم

عجب حلوای قندم من😁                                   عجب ماه بلندم من😁
2738