2733
2739
عنوان

عجیب ترین و مسخره ترین خرافاتی که شنیدید چی بوده؟🤕🤦‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 103172 بازدید | 1307 پست
کلا درمورد زندگیم چه حسی داری

خیلی خودخوری میکنی

خیلی دیگران و نظرشون برات مهمه

برا خودت زندگی نمیکنی همش استرس اینو داری دیگران چی میگن نکنه اینو بگن اونو بگن

بی خیال همه چی باش

برا خودت زندگی کن

خوش باش

ب همسرت محبت کن

خوش باشین باهم

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی خودخوری میکنی خیلی دیگران و نظرشون برات مهمه برا خودت زندگی نمیکنی همش استرس اینو داری دیگران ...

سلام خوبی گلم میشه ب منم بگین ما امسال خونه دار میشیم و اینکه بچع دوم میاریم؟

❣️یا رب مباد نظر تو بگردد❣️
2731
سلام خوبی گلم میشه ب منم بگین ما امسال خونه دار میشیم و اینکه بچع دوم میاریم؟

سلام عزیزم

حس میکنم سال دیگه یا سال بعدش خونه دار بشین

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  
نمیدونم اینا رو از کجاشون در میارن ی عده نخود مغزم انجام میدن.  چند نمونه هم شنیدم ک چند قطره ...

زن عموی من همیشه به مامانم می‌گفت این کارو کن خیلی اثر داره 🤣🤣🤣🤣🤣

ذات بد نیکو نگردد .........،🤦🤦🤦
شاید باورتون نشه اماتو روستای ما وقتی میخندیم همه میگن نخندین گناه داره😂میگن الان میخندین فردا خدای ...

مامان بزرگ دوستم میگفت دختر باید سنگین باشه اگه پشگل خندید دختر هم میخنده😶

2738
یا شنیدم وقتی یکی فوت میکنه زن باردار نبایدبره جنازه رو ببینه یا سر مزار بره چون چشم بچش شور میشه 😑 ...

نه این واقعاااا بده،. برای چشم شوریش نیس، کلا میگن روی بچه تاثیر بد میزاره، من حامله بودم اصلا قبرستون نرفتم

شبا ناخون نگیر عمرت کم میشه🤣🤣🤣

اینو نمیدونم ولی کلسیم بدن تو ناخن جمع میشه شب نگیرین بهتره

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
حس ششم تو چی میگه اگه راست میگی خودم که میدونم😃😜

من دروغ نمیگم و این خط قرمزم تو زندگیمه، چ توی مجازی چ واقعیت.

ولی از کسایی ک منو دروغگو میدونن خوشم نمیاد

با احترام عزیزم

مامان بزرگ دوستم میگفت دختر باید سنگین باشه اگه پشگل خندید دختر هم میخنده😶

😂😂😂😂😂😂

عزیزم دوستتون هم باید در جواب میگفت اگه پشگل نصیحت کرد شما هم نصیحت کن😁😁.البته مادربزرگه و احترامش واجب

ادرار بریزی تو چایی شوهر، میاد تو مشتت

زبون الاغ بریزی ریز کنی بذاری تو خورشت شوهرت، محبتش به خانوادت بیشتر میشه.  پشماتو  ریز کنی بریزی تو غذای شوهرت زن ذلیل میشه 

2706