2737
2734
عنوان

عجیب ترین و مسخره ترین خرافاتی که شنیدید چی بوده؟🤕🤦‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 103189 بازدید | 1307 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما یه مدت هر وقت دل مرغ میزاشتیم حتما خونمون دعوا میشد  تاحالا نشنیده بودم اینو ولی یه چندبار ...

طرف شوهر خالم هیچکس نمیخوره .اونا اعتقاد دارن بخورن یا اتفاق بدمیفته یا یکی میمیره

به قول کافکا : بغلم کن ، بغلم کن که حرف زدن کافی نیست ....                                 پناه میبرم به رویا ....از شر تمام واقعیت های تلخ ...نمیدانم رسیدن چیست،اما بی گمان مقصدی هست که همه وجودم به سمت آن جاری است...
2728
2740
آره😁 به اسم اَنگل_ایس حساسیت دارم‌تو هر فصلی که باشه😆😆😆

انگل ایس چیه دیگه🤣

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  
همین بگو بعد همه میگن ما خرافاتی نیستیم ببین چند نفر توی همین تاپیک ازش سوال پرسیدن

عزیزم چه ربطی داره دوس دارین تو همه مسائل نظر بدین . من خودم به حس ششم اعتقاد دارم چون به خودم تلقین کردم .پس لطفا  سعی کنید با کسی موافق نیستید ریپلای نزنید

لطفا برا برطرف شدن غمی که  سالهاست تودلمه صلوات بفرستین شاید با نفس حق شما خدا گره از کارم باز کرد 😭
اطرافیان من میگن شب خونه رو جارو نزن موهاتو شونه نکن ناخوناتو نگیر نحسه   واسه دیدن بچه ای هم ...

شنیدم علت اینکه میگن شب ناخن نگیریم اینه که بیشتر کلسیم بدن شب در ناخن جمع میشه به همین خاطره.البته راست و دروغشو نمیدونم.

2706