2737
2734
عنوان

ضربه به سر نوزاد ۷ ماهه

168 بازدید | 7 پست

سلام..توروخدا هرکی تجربه داره بگه

بچم ۷ ماهه

تو بغل بود خودشو یهو برگردوند به عقب و پشت سرش خورد به لبه در..پشت سرش یه خط دو سانتی قرمزافتاد..یکی دو دقیقه گریه کرد بعد اروم شد..همیشه استفراغ میکنه اونشبم یکی دو بار استفراغ کرد...ولی نمیدونم علتش صربه بود یا چیز دیگه...۱۲ ساعت گذشت..۵ صبح از خواب بیدار شد و اینقد گریه کرد که بی سابقه بود با چیزی اروم نمیشد..نیم ساعتی گریه کرد تا خواستم ببرمش دکتر سوار ماشین شدم تو ماشین خوابید..دکتر نرفتم..اومدم خوابوندمش سرجاش ۳ الی ۴ ساعتی خوابید بعد بیدار شد و همه چیش عادی بود..الان یه هفته گذشته و همه چی عادی بود..ولی من شبا از نگرانی خواب ندارم..که نکنه اون گریه ها عواقب ضربه بوده...و اینکه طولانی مدت بچه صرع بگیره یا رو توانایی ذهنیش اثر بزاره

نه بابا حساس نباش...ولی واسه اینکه خیالت راحت شه ببرش دکتر

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اخه دکترم سری میگه سی تی..که اونم ضرر داره

نه بگو معاینه کنه...سی تی انجام نده خیلی ضرر داره

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
2740