2752
2734
عنوان

شوهرم بم گفت خداکنه دلت خون شه

| مشاهده متن کامل بحث + 474 بازدید | 49 پست
نگران نباش آب دریا به دهن سگ نجس نمیشه!!

من میتونم  ی چی بگم

خیلی خیلی عذر میخوام

خیلی ببخشید

اونا زن و شوهرن

وقتی این مثالو میزنی

ینی عملا به شوهر طرف توهین میکنی

و این ی جورایی  خانم  رو سرد میکنه

مواظب حرفامون و تاثیراتش باشیم

بازم ببخشید ک ریپلای کردم

واقعا موندم الهی به حق این ماه عزیز سر به راه بشه گناه هست اونم روزه بودی ارزش داشت اخه یه سوال ک اینطور کرده ببین چ دلی ازش خون بکنه خدا

خداکنه اونی باشیم ک دلمون میخواد نه اونی باشیم ک دلشون میخواد...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیانت نمیکنه؟؟ازش مطمئنی؟ همیشه اینجوری بوده؟

آره همیشه اینطوره...کلا هیچ حرفی نمیزنه با من

مُتَاسِفانِه اِستِفآدَم اَز گوشئ📱به حَدئ رِسیدِه کِه،،،،،،دیگِه نِمیدونَم اون گوشیِه مَنه یآ مَن آدَم اون🤕🤔
خوبم عزیزم...فقط یکم رو گونم جای انگشتش کبود شده..منم با همین زبون روزه فقط گله اشو بردم پیش خدا

سرش به سنگ میخوره انشا..

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 
2731
من میتونم  ی چی بگم خیلی خیلی عذر میخوام خیلی ببخشید اونا زن و شوهرن وقتی این مثالو میزنی ...

اخه دیگ از این سرد تر؟😐

شوهرش هرچی دلش خواسته بهش گفته حرصم گرفت خب 😐😂 ...

خواهش میکنم عزیزم نظرت محترمه کاملا!

من زنی هستم "آزاد" ! در فطرت من "حیا" نهاده شده ، میدانم کجا باید "شرم" کنم و کجا میشود "رها" بود .. "تو به من نیاموز"  
امیدوارم خدا شرایطی برات محیا کنه ک از این زندگی بری.. اولش میخواستم بگم چقدر بدبختی ک باهمچین ادمی ...

منم همه دردامو بردم‌پیش خدا...خودش میدونه چیکار کنه

مُتَاسِفانِه اِستِفآدَم اَز گوشئ📱به حَدئ رِسیدِه کِه،،،،،،دیگِه نِمیدونَم اون گوشیِه مَنه یآ مَن آدَم اون🤕🤔
منم همه دردامو بردم‌پیش خدا...خودش میدونه چیکار کنه

امیدوارم خدا خودش جوابش بده.. ولی اگه راهی داری خودت خودتو نجات بدی و میسوزی و میسازی تو خودت هم باید به خدا دربرابر ظلمی ک به خودت میکنی جوابگو باشی

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
اخه دیگ از این سرد تر؟😐 شوهرش هرچی دلش خواسته بهش گفته حرصم گرفت خب 😐😂 ... خواهش میکنم عزیزم ...

مقصر خودم خانوم  هم هست ک اجازه میده با کسی ک عشقشه ملت اینجور بگن

حرفم اینه 

حرف تو مستقیم رو مغزش تاثیر میزاره

ب جای راهنمایی درست داری تشویق میکنی ک  طرف فلانه

آره همیشه اینطوره...کلا هیچ حرفی نمیزنه با من

خب یکم باب میلش رفتار کن ببین تغییری میکنه ولی دورادور حواست بهش باشه سرو گوشش نجنبه

شوهرمنم ی مدت اینجوری بود بدش میومد هی سوال میپرسیدم ی مدت نپرسیدم خودش اومد گفت چ عجب نپرسیدی چرا فلان جا میرم منم الکی گفتم خب بهت اعتماد دارم چرا بپرسم ولی حواسم جمعه چیکار میکنه گاهی گوشیشو چک میکنم 

تو زندگی مشترک باید رضایت همدیگه رو جلب کنیم تا هر دو طرف احساس خوشبختی کنیم

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند..آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..
اخه دیگ از این سرد تر؟😐 شوهرش هرچی دلش خواسته بهش گفته حرصم گرفت خب 😐😂 ... خواهش میکنم عزیزم ...

دقیقا لیاقت مردی ک دست رو زنش بلند میکنه همینه.

شایدم بیشتر از این و سگ شرف داره به همچین مردایی

با اینکه شوهرمه اما دلم خیلی پره

من میتونم  ی چی بگم خیلی خیلی عذر میخوام خیلی ببخشید اونا زن و شوهرن وقتی این مثالو میزنی ...

با تشکر نظرتون درباره دست بزن چیه شما ک انقدر شعار میفرمایید

مقصر خودم خانوم  هم هست ک اجازه میده با کسی ک عشقشه ملت اینجور بگن حرفم اینه  حرف تو مست ...

عشقم نیست و فقط شوهرمه

بنظرتون اگه مردی زنش رو بخواد،دست روش بلند میکنه،؟

نفرینش میکنه؟؟

سر این مسئله بیخود؟؟

مقصر خودم خانوم  هم هست ک اجازه میده با کسی ک عشقشه ملت اینجور بگن حرفم اینه  حرف تو مست ...

تشویق چی مگه ما کردیم وقتی ک طرف رفتاری مثل حیوان داره خب چ فرقی با حیوان داره 

مردا رو همچین چیزا حساسن من هیچوقت نمیپرسم تو پولتو چیکارمیکنی چقدر حقوق میگیری بخدا من از زبون بقیه میشنوم میگن شوهرت اینقدر حقوق داره  کسی هم به گوشیش زنگ میزنه خودم نگاه میکنم ببینم کیه بعد میپرسم  چیکار داشت چی گفت