2737
2739
عنوان

شوهرم بم گفت خداکنه دلت خون شه

474 بازدید | 49 پست

درمورد حقوق بپرسم،گوشیش زنگ بزنه بپرسم کی بود یا هرچییییی که بشه داد و بیداد و فحش و کتک میکشع وسط که به تو ربطی نداره و درمورد کارام ازم نپرس.

الانم گوشیش زنگ خورد که پرسیدم کی بود،گفت صاحبکارم.منم پرسیدم چی گفت؟؟یهو داد و هوار راه انداخت که چرا همش منو بازجویی میکنی و این چ وضع زندگیه..بعدم با این حالم و با اینکه روزه ام،کلی سرم داد زد و چن باری زد تو سر و صورتم😔

وقتیم میخواس بره گفت خداکنه دلت خون شه😔

حالا پیام داده که عذاب وجدان دارم که روزه بودی و این رفتارو باهات کردم.چن باریم زنگ زد اما جوابشو ندادم و فقط پ دادم ک نمیبخشمت

مُتَاسِفانِه اِستِفآدَم اَز گوشئ📱به حَدئ رِسیدِه کِه،،،،،،دیگِه نِمیدونَم اون گوشیِه مَنه یآ مَن آدَم اون🤕🤔

بگو چند روز دیگه صبر کن پریود میشم دلم خون میشه خیلی دوست داری میتونی بیای شیلنگ بزنی ازشون برداری🙂

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

بابا ولش کن چیکارش داری هی میپرسی مشاور به من گفت به تو چه حقوقش چقدره من تا حالا نپرسیدم بازم میگه شما زنها تیغ زن هستین هیچی نمیخرم یا ارزون ترین چیز بتز میگه تیغ زن🤔

بمیرم برات🥺😞

خدانکنه عزیزم😔

مُتَاسِفانِه اِستِفآدَم اَز گوشئ📱به حَدئ رِسیدِه کِه،،،،،،دیگِه نِمیدونَم اون گوشیِه مَنه یآ مَن آدَم اون🤕🤔

چاره نیست بهش توجه نکن بزار هرکاری میخواد بکنه 

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 

عجب ! چرا رو این چیزا حساسه ؟ خوب کردی جواب ندادی.

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.
2706