2733
2739

💛بندگانم را اگاه کن که من بخشنده مهربانم حجر/۴۹💛.                                                                          و پروردگارت هرگز فراموشكار نبوده [و نيست].سوره مریم ایه ۶۴
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب بستگی داره.من پارسال هم شیر میدادم هم روزمو گرفتم.خداروشکر مشکلی پیش نیومد

من همون بهونه سابقم😊باچهار سال سابقه عضویت 😎😎کلمه عبورمو فراموش کرده بودم 😑همین😏پس فک نکن من تازه واردم😏😏😏😂
2731

سلام عزیزم دختر من شش ماهمه امروز روزم فعلن که کم نشده شیرم 

خَِدَِاَِوَِنَِدَِاَِتَِوَِ پَِنَِاَِهَِ لَِحَِضَِهَِ هَِاَِمَِیَِ❤️.                         شوهرم وسه تا بچه هام معنی زندگی منن❤️❤️❤️❤️

من خودم اهسنت هستم تومذهب من مادران باردار و مادران شیرده میتنند روزه نگیرند و بعد روزهای قضا شده را بگیرن

خودم پسر چهار ماهه دارم  تا یه هفته روزه نیگیرم ببینم شیر م چطور میشه

حالا من از مذهب شیعه نمیدانم که حکمش چیه روزه بگیرن یانه

یه سوال داشتم بعضی ها ازشما گفتب امروز روزه ی  مگر فردا رمضان نیس ما که از فردا شروع میکنیم

2740
من خودم اهسنت هستم تومذهب من مادران باردار و مادران شیرده میتنند روزه نگیرند و بعد روزهای قضا شده را ...

عزیزم منم اهل سنت هستم من روزه قضا داشتم گرفتم ولی تو دین ما میگه اگه تونستی بگیر اگرم نه قضا کن

خَِدَِاَِوَِنَِدَِاَِتَِوَِ پَِنَِاَِهَِ لَِحَِضَِهَِ هَِاَِمَِیَِ❤️.                         شوهرم وسه تا بچه هام معنی زندگی منن❤️❤️❤️❤️
من خودم اهسنت هستم تومذهب من مادران باردار و مادران شیرده میتنند روزه نگیرند و بعد روزهای قضا شده را ...

بعضیا آخرین روز شعبان رو روزه میگیرن خیلی ثواب داره به اصطلاح پیشواز ماه رمضون میرن

من امروز دوماهه كه باردارم،روزه واجب نيست،درسته؟

نه عزیزم بهتره نگیری.منم پارسال سه ماهم بود نگرفتم چون تو چهارماهه اول بارداری اجزای اولیه جنین تشکیل میشه.بعدا قضا کن فکر کنم کفاره هم داره باید بدی

آره مجبور نیستی نگیری به شرایط خودت بستگی داره  ببخسید اهل سنت کجای من اهسنت بلوچستانم

سلماس هستم عزیزم کوردم