2733
2734
عنوان

خانومای باردار

320 بازدید | 34 پست

چندهفته هستین و چجوری میخوابین؟

من13هفتمه و خیلی سختمه موقع خواب.تا صبح هربار تکون میخورم و مهلو به پهلو میشم,بیدار میشم.

چجوری راحت تر بخوابیم؟

هیچی تا اخر بارداری وضعیتت همینه

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

رفتم تو15

من عادت داشتم روشکم خوابم میبرد

چندهفتست ترکش کردم دلم لک زده برای روی شکم خابیدن😢

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖
2740
رفتم تو15 من عادت داشتم روشکم خوابم میبرد چندهفتست ترکش کردم دلم لک زده برای روی شکم خابیدن😢

دست رو دلم نذار...منم عادت به رو شکم خوابیدن داشتم.الان هم به شکم خوابیدن هم به پشت خوابیدن شده حسرتم...فقط به پهلو میشه

دست رو دلم نذار...منم عادت به رو شکم خوابیدن داشتم.الان هم به شکم خوابیدن هم به پشت خوابیدن شده حسرت ...

به پشت که قبلاهم نمیتونستم بخاطردیسکم🤕روپهلومیخابم لگنم دردمیگیره 

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖
رفتم تو15 من عادت داشتم روشکم خوابم میبرد چندهفتست ترکش کردم دلم لک زده برای روی شکم خابیدن😢

ای گفتی عادت منم هست دلم تنگ شده اون مدلی بخوابم روپهلوکه میخوابیدم دیگه اوایل جاش کبودمیشداستخون میومدروزمین☹😂هنوزم عادت نکردم.من الان۲۷ هفتم

SNS😜شهرکرد💖  آدما کلاً دودسته ان*یا زرنگن یا ساده*ساده ها واسه زرنگا*سوژه ی سواستفاده🤷‍♀️
ای گفتی عادت منم هست دلم تنگ شده اون مدلی بخوابم روپهلوکه میخوابیدم دیگه اوایل جاش کبودمیشداستخون می ...

منم لگنم دردمیگیره خابم نمیبره

حرف راستو فقط تو گفتی🙈🙈

آره چون نی نیم 20روزشه

20شبه چشم رو هم نذاشتم چشام شده کاسه ی خون😂

تو شکمم بود با همه سختیاش کاملا راحت بودم

الان دلم میخاد دوباره قورتش بدم

💙عضو گروه رز آبی 💙وزن اولیه 76.600💙وزن فعلی70💙وزن هدف 60💙تاپیک مانکن های 1400 💙
2706