2733
2734
عنوان

دخترم چنروز دیگه میشه ۱۸ ماهه

260 بازدید | 21 پست

دو سه روزه یکی دوبار در روز میاد دراز میشه رو زمین و میگه خسته شدم 

طبیعیه؟؟نگران شدم 

کمک و راهنمایی اگه میشه

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ببخشید 18 ماهه حرف میزنه؟؟ 

اره ماشاءالله جمله کوتاه هم میگه مثلا بابا رف..بریم اونجا ..میشینم اینجا 

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
2738
عزیزم ....شاید خودت یا نزدیکان این کارو جلوش کردین .مثلا مادربزرگش ؟؟؟؟

نه عزیزم فک نمیکنم کلا وقتی دراز میشه غصم میگیره نکنه زیونم لال جیزیش شده باشه

اره ماشاءالله جمله کوتاه هم میگه مثلا بابا رف..بریم اونجا ..میشینم اینجا 

ماشالله خدا حفظش کنه😍

پروفایلمو حتما ببین اگه حالتو خوب کردبرای برآورده شدن آرزوم که داشتن یه خونه بزرگتره اگه دوس داشتی یه صلوات هدیه کن 😍😍😍
یه سوال  بی مورد،دوماهگی چه واکسنی میزنن به بچه ها؟بعد از دوماهگی واکسن بعدی کی هست؟

آمپولای سه گانه

بعدی چهار ماهگیه 

دل، دلای نوجوووووونی❤❤عشق اول صاف و ساده،کوچه پس کووووووچه ی شهروووو گز کنیم پای پیااده😑
ماشالله خدا حفظش کنه😍

فدا عزیزم همچنین شما و عزیزانتو  

آمپولای سه گانه بعدی چهار ماهگیه 

که فک کنم کزاز و فلج اطفال و ب ت ژ 

یه همچین چیزی 

دل، دلای نوجوووووونی❤❤عشق اول صاف و ساده،کوچه پس کووووووچه ی شهروووو گز کنیم پای پیااده😑