2737
2734
عنوان

دخترم چنروز دیگه میشه ۱۸ ماهه

| مشاهده متن کامل بحث + 260 بازدید | 21 پست

بچه ی منم پانزده ماهشه ...هیچی نمیتونه حرف بزنه  فقط در روز چند بار می‌ره دراز میکشه رو سرامیک و چند ثانیه ریلکس می‌کنه..من بلعکس تو از اینکارش لذت میبرم...میگم بچم بزرگ شده و خستگی رو‌درک میکننه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ی منم پانزده ماهی..هیچی نمیتونه حرف بزنه    فقط در روز چند بار می‌ره دراز میکشه رو سرا ...

وای عزیزم چند حرفت انرژی مثبت بهم داد من نمیدونم چرا فکرا بد میاد ب ذهنم خدا رحم کنه

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
مرسی عزیزم،یعنی سه تا امپول میزنن؟😱خیلی تب میکنه بچه؟چندساعت قبل و چقدر استامینیوفن بدم بهش؟

نه عزیزم فلج اطفال که قطره اس .دوتای بعدی یادم رفته ترکیب میکنن یا دونه ایه فقط رو پا میزنه.هر ۴ساعت اندازه دوبرابر وزن کودک قطره استامینیفن باید بدی یعنی ۶کیلو باشه وزنش باید ۱۲قطره بدی

بری مرکز بهداشت راهنماییت میکنن

دل، دلای نوجوووووونی❤❤عشق اول صاف و ساده،کوچه پس کووووووچه ی شهروووو گز کنیم پای پیااده😑
2731
وای عزیزم چند حرفت انرژی مثبت بهم داد من نمیدونم چرا فکرا بد میاد ب ذهنم خدا رحم کنه

عزیززم...از این روزای کوچولوت لذت ببر ک‌هیچوقت تکرار نمیشه  من‌پسرم کاسه رو میندازه رو سرامیک همه میگن نذار اینکارو‌کنه...میگم مگه تا چند ماهگی میخواد اینکارو‌کنه  اون‌کاسه رو تلق تلق میندازه رو سرامیک می‌چرخه و میشینه زل نمیزنه بهش ...منم می‌شینم به پسرم و کاسه زل میزنم کیف میکنم    

عزیززم...از این روزای کوچولوت لذت ببر ک‌هیچوقت تکرار نمیشه   من‌پسرم کاسه رو میندازه رو سرامیک ...

الهی عزیزم سایه پدر مادرش بالاسر گل پسرت باشه خدا حفظش کنه

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی