2733
2734
عنوان

دوست پسر خواهرم گفت چند ساله صیغه بودیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2490 بازدید | 46 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن بابا نگو پسر الکی گفته که خواهرم بدن بهش 

آها خدا شکر چقدر پست با آبروی اجیت بازی کرد اینو پرت کنید بیرون این بدرد زندگی نمیخوره اگر ابجیت وارد زندگیتش شد دوروز دیگه میاد خونه باباش

2742
بله.دختر باکره اجازه پدر میخواد طبق نظر مراجع گرچه یک سری استثناها داره مثلا یکی دوستان حقوق دان گفت ...

تا جایی که یادمه توی قانون هم هس.

درخواست دوستی قبول نمی‌کنم || کاربر گرامی، اینجا یه سایت تبادل نظر عمومی هس نه چت شخصی و هرکس میتونه به هر پستی ری‌اکشن بده. پس اگه به پستت توی یه تاپیک ریپلای زدم، نگو: «با تو نبودم. مخاطبم استارتر بود» این حرف خیلی مسخره است.
ببخشین چی تو قانون هستش؟

اینکه دختر باکره بالای ۳۰ سال برای ازدواج نیاز به اذن پدر نداره

درخواست دوستی قبول نمی‌کنم || کاربر گرامی، اینجا یه سایت تبادل نظر عمومی هس نه چت شخصی و هرکس میتونه به هر پستی ری‌اکشن بده. پس اگه به پستت توی یه تاپیک ریپلای زدم، نگو: «با تو نبودم. مخاطبم استارتر بود» این حرف خیلی مسخره است.
2738
بله.دختر باکره اجازه پدر میخواد طبق نظر مراجع گرچه یک سری استثناها داره مثلا یکی دوستان حقوق دان گفت ...

و اگر هیچ یک از بزرگان مثل پدر بزرگ عمو و برادر وجود نداشته باشند و یا صلاحیت نداشته باشن و یا دیوانه باشن 

و اگر هیچ یک از بزرگان مثل پدر بزرگ عمو و برادر وجود نداشته باشند و یا صلاحیت نداشته باشن و یا دیوان ...

هیچ وقت برای ازدواج اذن عمو و برادر شرط نیس‌. فقط پدر در نبود پدر، اذن پدربزرگ لازمه

تازه اگر پدر هم به ناحق اذن به ازدواج نده دختر میتونه شکایت کنه و از دادگاه اجازه بگیره

چون رشید و عاقله حساب میشه

رشید از ۱۸سال به بالا حساب میشه مگر خلافش ثابت بشه

اما برای ازدواج فرق میکنه

آهان پس احتمالا ب خاطر احترام اینو گفتن شنیدم

بله. اینها عرفه. 🌹

2706