2733
2734

تخت و کمد نمیخرم. ی سیسمونی معمولی میخام باشه

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مردا نیاید تو تاپیکم. ریپلای نکنید. لایک نکنید    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۱۰تومن حداقل منم قصد دارم تا ی سال دیگ بچه دار شم خودم میخام کم کم پول جمع کنم برا سیسمونی ب پدرم ف ...

منم خودم بیشترشو کمک میکنم  

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مردا نیاید تو تاپیکم. ریپلای نکنید. لایک نکنید    
2731

دوسال پیش من گرفتم شش تومن شد دیگه الان ده میخاد اگه بخای فقط ضروریارو بخری 

تمام نوشته های این کاربری برای پسرمه…❤️🍃بهترین روز زندگی من ۱/۱/۱۴۰۱ روز تولد تو بود آرسام کوچولوی من..خدایا شکرت بابت همه چیز 🌱✨
بستگی داره چیا بخری من برای بچه سومم الان دوماهشه یه کریر گرفتم با چند تیکه لباس حدود دوتومن شد

خیلی چیزا داشتم از قبلیا نگرفتم مثلا جغجغه اسباب بازی نو اینا یه عالم داریم لباس هم فصل به فصل میگیرم براش

2740

ست غذا و اسباب بازی و چه می دونم سطل زباله مخصوص مای بیبی و... هیچ کدومو نخر همه اش الکیه با توجه به سن بچه هر چی نیاز داره خرد خرد واسش تهیه کن 

یه دست رخت خواب نوزادی جفت و جور کن براش با چند تا تیکه لباس مناسب فصل. نوزاد به سرعت بزرگ میشه لباسای اضافه براش فوری کوچیک میشن گهواره هم خوبه 

موارد ضروری مثل حوله پیشبند کلاه شیشه شیر پستونک ناخن گیر تب سنج و... خرد خرد با ده میلیون می تونی جمع کنی 

اگر کالسکه و صندلی ماشین و کریر و روروءک استفاده کنی گرون تر درمیاد بیست سی میلیون هم میره