2737
2739
عنوان

شغل دولتی یا آزاد؟

284 بازدید | 18 پست

سلام خانوما نیاز به نظر صادقانه تون دارم شوهرم تا به حال شغلش آزاد بوده درآمدشم متوسط و خوب حالا چند سالی هست که خیلی کم شده حالا براش یه کار دولتی که باید با ماشین کار کنه پیدا شده ماشین گرونه و باید صد تومن وام بگیریم و هزینه های بنزین و ماشین هم پای خودشه و تقریباً ماهی هفت هشت تومن میدن خیلی دو دل هستیم که چیکار کنیم نظر شما چیه

آزاد 

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

قطعا شغل آزاد درامدش بیشتره حالا ممکنه یه روزایی کمتر دربیاری ولی خب این دیگه به مدیریت خودتون برمیگرده که اون روزی که زیاد درمیارید برای این روز هم پول کنار بزارید.

بعد حالا دولتی ای که اینجوری هم که بخوایید برید تو قسط و بدهی بنظرم ریسکه.

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2740

درمورد بیمه و بازنششتگی و اینا هم اگه نگرانی شما با شغل آزاد هم میتونی خودتو بینه کنی و مبلغش رو خودت پرداخت کنی.

الان داداش بزرگ من شغلش ازاده بابام بیمه کردش و ازاد پولشو پرداخت میکنه و بازنشستگی هم داره.

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2706