2737
2734
عنوان

بنظرتون من خسیسم (صادقانه جواب بدین)

| مشاهده متن کامل بحث + 858 بازدید | 61 پست
بله و اینطوری هیچ وقت از زندگیت لذت نمیبری و پیر بشی  میبینی حسرت زیادی تو دلت هست پس استفاده ...

چ استفاده ای مثلا 

برای براورده شدن حاجتم دعا کنید و صلوات یا حمد بخونید لطفا اگه حوصله داشتین.... انشاالله خودتونم هر مشکلی دارین حل بشه. هر حاجتی دارین برااورده بشه 
يك روز نميتونم اينجوري زندگي كنم  اصلا به فكرم نمياد كه پيراهن نازنينم رو ور دارم بلوزش كنم😁 ...

منم جاهای دیگه براش جبران میکنم 

برای براورده شدن حاجتم دعا کنید و صلوات یا حمد بخونید لطفا اگه حوصله داشتین.... انشاالله خودتونم هر مشکلی دارین حل بشه. هر حاجتی دارین برااورده بشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زیاد از حد قناعت میکنی خب پولایی ک جمع میکنی رو چیکارش میکنی نه ارایشگاه میری ن لباس میخری نه میدوزی ...

پولو ازش میگیرم

زیاد از حد قناعت میکنی خب پولایی ک جمع میکنی رو چیکارش میکنی نه ارایشگاه میری ن لباس میخری نه میدوزی ...

در مورد سه خط آخر بیشتر توضیح بدین لطفا 

2731
اونوخ شما برا خواهرت چیکار می‌کنی؟؟؟ شما که میگی به کسی کاری نمیکنی و اگه بکنی انتظار جبران داری. ا ...

گفتمم کار دیگرانم جبران میکنم گلم

پولو ازش میگیرم

خب پولایی ک جمع میکنی رو چیکار میکنی

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود
در مورد سه خط آخر بیشتر توضیح بدین لطفا 

یعنی همسرت عادت میکنه ارایشگاه نبردت و تو خونه کاراتو بکنی عادت میکنه لباس تازه نخره برات عادت میکنه لباسات کهنه باشن و به رویه خودش نیاره

اونجوری هم زندگی معنی نداره 

الان من یه مونتو رو سه بار بپوشم بار جهارم شوهرم به زبون میاد ک مونتوت کهنه شده یا چقدر لباس تکراری میپوشی منظورم قناعت خوبه ولی در حد و اندازش گفتم منم غذایع اضافمو نمیندازم دور و فرداش استفاده میکنیم ولی هر چیزی یه اندازه داره بهتره تعادل رو برقرار کنی مردا سواستفاده گرن البته منظورم همسره شما نیس منظورم کلی هس

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود
2738
خب پولایی ک جمع میکنی رو چیکار میکنی

پنهانی میزارم بانک یا سکه میخرم

2706