2737
2739
عنوان

بنظرتون من خسیسم (صادقانه جواب بدین)

| مشاهده متن کامل بحث + 867 بازدید | 61 پست

يك روز نميتونم اينجوري زندگي كنم 

اصلا به فكرم نمياد كه پيراهن نازنينم رو ور دارم بلوزش كنم😁

يا خودم پول داشته باشم حاضر نيستم ريالي همسر و پدرم مثلا برام هزينه كنن 

خواهرمم خياط باشه نميتونم بدون دادن دستمزدش هي بهش لباس بدم 

بنظرم اين ميشه سواستفاده

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

زیاد از حد قناعت میکنی خب پولایی ک جمع میکنی رو چیکارش میکنی نه ارایشگاه میری ن لباس میخری نه میدوزی

منم غذایه اضافه رو نمیندازم دور ولی اون خسیس نیس عدم اسرافه ۰😂😂😂😂😂ولی بقیه کارا نمیدونم واقعا احتمالا خسیس باشی

ولی اینم بدون بی فایده هس اینجوری مردا وای از اون وقتی ک مرد یاد بگیره دیگه برات خرج نکنه و لباس کهنه تنت ببینه و یاد بگیره اونجوریم نکن بعدا پشیمون میشی

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود
2738

فقط ی چیز ب نظرم ب خوهرت پول بده گناه داره این همه زحمت بکشه 

میدونم نام کاربریم درستش گرگ بالان دیده هست لطفا اینقد ریپلای نکنین وقتی اسمو مینوشتم هر کاری کردم یادم نیومد فک کردم باران باید بنویسم 

گفتی صادقانه جواب بدید پس باید بگم بله خسیسی و این کارت درست نیست باید با پولی که درمیارین زندگی کنی و ازش لذت ببری...پس انداز در حد معقول همیشه باید باشه...افراطی داری پس انداز میکنی...

تربیت نااهل را چون گردکان بر گنبد است...

چون گفتی صادقانه پاسخ بدید

اره عزیزم ...

از تو 𝕽 پر است خانه حتی اگر نباشی...      🫂💜         إِنَّ رَبَّکُمُ اللّهُ الَّذی خَلَقَ السَّماواتِ وَ الأَرْضَ فی سِتَّهِ أَیّام ثُمَّ اسْتَوى عَلَى الْعَرْشِ یُدَبِّرُ الأَمْرَ ما مِنْ شَفیع إِلاّ مِنْ بَعْدِ إِذْنِهِ ذلِکُمُ اللّهُ رَبُّکُمْ فَاعْبُدُوهُ أَ فَلا تَذَکَّرُونَ

اونوخ شما برا خواهرت چیکار می‌کنی؟؟؟

شما که میگی به کسی کاری نمیکنی و اگه بکنی انتظار جبران داری. اونوخ خواهرت برات رایگان لباس میدوزه؟؟؟؟؟ سواستفاده میکنی . اونم خیلییییی

2706