2737
2734

سلام. همین الان استرس دارم. هرکسی که می‌تواند یک صلوات برام بفرسته. و برام دعا کنه. هرچی خیر و صلاحم است برام پیش بیاد. مرسی

چشم💕

با افتخار تتلیتی✌ توک با همه ب جز من مهربونی ی کمم منو نوازش کن💔  تو ک اروم جونی ی کم تو بغلت این تن خسته رو خابش کن تو ک بخای میتونی ....                                    مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله ی جون منی.   آرومه قلبم با تو انگار تو عزیزم خلسه یه روح منی💕جهنم خالیست،شیاطین همین جا روی زمین اند🔥😏😑من و تو باهم فرق داریم 😜 تو دنبال یه تیکه از کیکی 🍰 من دنبال دستور پخت شم😏🙈ن دوست دارم... ن ازت بدم میاد... میانگین که بگیری می بینی مهم نیستی :")

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

ان شاءالله همه چیز به خیر و صلاحت پیش بره

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2738

خیلی ناراحت و متاسف شدم بابت خیانتی ک دیدی عزیزم قلبم ب درد اومد چون خیانت از جانب من ب هیچ عنوان بخشش نداره ولی ای کاش قبل از اقدام ب اطلاعت مدرک جم میکردی، شورا و دادگاه حرف و گفته ها رو فقط برحسب مدرک میپذیره فداتشم...

اگر میتونی یواشکی از صفحه ی تماس های تصویریشون حتی اگر بی پاسخ بود اسکرین بگیر شاید بدردت بخوره

آدَمی شـٰاگـِرد و دَرد اُستـٰادِ اُوست...

اینو همیشه یادت باشه ما زنها هستیم ک ب هم خیانت میکنیم...

اگر تونستی حتما اون زن رو هم بکشون شورا تا بفهمه نفر سوم شدن حتی در حد شوخی چقدر درد داره

آدَمی شـٰاگـِرد و دَرد اُستـٰادِ اُوست...