2726

سلام. همین الان استرس دارم. هرکسی که می‌تواند یک صلوات برام بفرسته. و برام دعا کنه. هرچی خیر و صلاحم است برام پیش بیاد. مرسی

چشم💕

با افتخار تتلیتی✌ توک با همه ب جز من مهربونی ی کمم منو نوازش کن💔  تو ک اروم جونی ی کم تو بغلت این تن خسته رو خابش کن تو ک بخای میتونی ....                                    مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله ی جون منی.   آرومه قلبم با تو انگار تو عزیزم خلسه یه روح منی💕جهنم خالیست،شیاطین همین جا روی زمین اند🔥😏😑من و تو باهم فرق داریم 😜 تو دنبال یه تیکه از کیکی 🍰 من دنبال دستور پخت شم😏🙈ن دوست دارم... ن ازت بدم میاد... میانگین که بگیری می بینی مهم نیستی :")

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ان شاءالله همه چیز به خیر و صلاحت پیش بره

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

خیلی ناراحت و متاسف شدم بابت خیانتی ک دیدی عزیزم قلبم ب درد اومد چون خیانت از جانب من ب هیچ عنوان بخشش نداره ولی ای کاش قبل از اقدام ب اطلاعت مدرک جم میکردی، شورا و دادگاه حرف و گفته ها رو فقط برحسب مدرک میپذیره فداتشم...

اگر میتونی یواشکی از صفحه ی تماس های تصویریشون حتی اگر بی پاسخ بود اسکرین بگیر شاید بدردت بخوره

آدَمی شـٰاگـِرد و دَرد اُستـٰادِ اُوست...

اینو همیشه یادت باشه ما زنها هستیم ک ب هم خیانت میکنیم...

اگر تونستی حتما اون زن رو هم بکشون شورا تا بفهمه نفر سوم شدن حتی در حد شوخی چقدر درد داره

آدَمی شـٰاگـِرد و دَرد اُستـٰادِ اُوست...