2737
2739
شاغل سعی می کنه با کم ترین بهترین باشه  خونه دارهای اطراف من فقط به فکر کندن پول شوهر و در آور ...

این کاربر مریضه 

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاغلا خستل میشن وقت ندارن هی برن بازار و بگردن و بخرم و....چون برای پولشونم زحمت کشیدن دیگه نمیخرن ج ...

کی گفته؟؟؟اتفاقا شاغلا بیشتر خرج میکنن چون پول زیاده تو دست و بالشون هم خودشون دارن هم شوهرشون میده

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2728
کی گفته؟؟؟اتفاقا شاغلا بیشتر خرج میکنن چون پول زیاده تو دست و بالشون هم خودشون دارن هم شوهرشون میده

در اطرافیان میبینم . در فامیلا در همسایه ها و....

یه دست لباس درست حسابی تنشون نیست ‌ 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(

ربطی نداره به شاغل یا بیکار بودن نظرم. کلا خانمی که اعتماد به نفس داره نیازی به عروسکی بودن نداره ولی اونی اعتماد به نفسش پایینه  و دست آورد خاصی هم تو زندگیش نداره، تنها جایی که برای نشون دادن خودش داره ظاهرشه . اینا نیاز دارن به چشم آدمای دیگه بیان و هیچی هم جز ظاهرشون ندارن برای به چشم آمدن. 

در اطرافیان میبینم . در فامیلا در همسایه ها و.... یه دست لباس درست حسابی تنشون نیست ‌ 

اطافیان شما اینطورن خدا زده پس سرشون..‌ اتفاقا خانم شاغل بشدت به خودش و ظاهرش اهمیت میده چون تو جامعه هست چون شأن اجتماعی داره و مستقله و همسرش هم حمایت و ساپورت مالیش  میکنه و عمیشه پول تو کارتشون و تو کیفشون هست

2740

اونایی ک پولشون فقط واسه خودشونه اره 

ولی متاسفانه اکثرا پولشونو میارن تو زندگی قسط هم میدن 

واقعا چرا جوابها رو با سوال جواب میدی ؟ میخوای شر به پا کنی؟ مشخصه دنبال سوزه ای

این همون کاربره بیماره که مدام دنبال این بود که بگه خونه دارا بهترن و پولدارترن و شاغلا فقط خرج خونه میکنن..نمیدونم عقده چی رو داره ولی همش فکرش همیناست خدا زدش دیگه انگار

اونایی ک پولشون فقط واسه خودشونه اره  ولی متاسفانه اکثرا پولشونو میارن تو زندگی قسط هم میدن&nb ...

بابا متاسسسسفااااانه😂😂😂😂...شما شاید تو اطرافیان و خانوادت شاغلا خرج خونه میدن و قسط میدن ولی اکثر شاغلا فقط نه تنها خرج خودشون میکنن بلکه از همسرشونم میگیرن طلا اینا میخرن..

اطافیان شما اینطورن خدا زده پس سرشون..‌ اتفاقا خانم شاغل بشدت به خودش و ظاهرش اهمیت میده چون تو جامع ...

پول که دارن . همیشه کارت بانکیشون پره .

هنوز یه مورد هست ۴ طبقه خونه یاختن با کمک شوهرش مستاجر دارن .

یه لاک دخترش میخره ‌ . دوباره برمیگردونن میگن خوب نبود . 

اوووه بساطیه آ .

اصلا موندم  در کارشون تددادشونم زیاده .

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
2706