2733
2739
فک میکنی دلیلش چیع؟

اعتماد به نفس بالا

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
شاغلا تیپ و قیافشون معولی بود و زیاد عشوه ای نبودن؟

به کسی برنخوره ،اثر عشوه ای های دور و بر ما سواد درست و حسابی هم ندارن نهایتش دیپلم 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهراشون پولدارن؟

یکیشون اره ،بقیه مجردن یا شوهر معمولی

2731
خب شما دقیقا مصداق همینی هستی ک گفتم پس چرا بت برمیخوره؟ خودت دقیقا گفتی شوهرم وضعش معمولیه از این م ...

خفه بمیر بابا به تو چه؟

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام
شوهراشون پولدارن؟

پولدار بودن و نبودن شوهر ربطی به شغل زن نداره 

بعضی خانم ها دوست دارن تو اجتماع باشن

بعضی دیگه نه ! 

در هر صورت وظیفه مرده که کار کنه و خرج زندگی و دربیاره ربطی به زن که نداره مجبور بشه کار کنه ! 

و همچنین در مورد مردهای پولدار پرسیدی که زن شاغل دوست دارن یا خانه دار 

اونم سلیقه هر فرد متفاوته نمیشه نسخه پیچید 

2738
این کاربر مریضه 

به خاطر توهینی که به من کردی حلالت نمی کنم 

اینجا یک فضای تبادل نظر من نظرم و گفتم و اینکه شما تو زندگی خودت با خودتم مشکل داری دلیل نمیشه بیای اینجا به امثال من حرف های لایق خودت و  بگی 

به خاطر توهینی که به من کردی حلالت نمی کنم  اینجا یک فضای تبادل نظر من نظرم و گفتم و اینکه شما ...

دیوونه ای نه؟؟؟من دارم به تو میگم این کاربر یعنی استارتر مریضه که همش دنبال زنای شاغل و خونه داره..اول خوب بفهم آدم چی میگه بعد دهنتو باز کن

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
چی میگی  مریض خودتی

با استارترم میگم مریضه که دنبال این چیزاست همش

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞